Rolf Hegna

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
5 707
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
5 707
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Skien
Styreleder
0
5 707
2025
Skien
Styremedlem
0
5 529
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5 707
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
5 529
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
5 707
2025
Skien
0.02 %
0
-42 290
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nemesis Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5 707
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.02 %
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
331
2025
Stavanger
100.00%
2 244
677
2025
Trondheim
100.00%
7 337
-5 724
2025
Oslo
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
80.00%
0
4
2025
Stavanger
50.00%
0
0
2025
Skien
49.00%
3 000
1 458
2025
Lysaker
28.33%
0
-94
2025
Skien
25.00%
0
5 529
2025
Skien
20.00%
Sandnes
18.43%
57 792
39 464
2025
Porsgrunn
17.39%
170 867
38 860
2025
Stavanger
12.50%
0
2 998
2025
Porsgrunn
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
8.69%
0
281 913
2025
Fornebu
6.76%
0
-5 512
2025
Oslo
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.13%
0
-15 690
2025
Oslo
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.01%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Targovax Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 337
Resultat:
-5 724
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Br Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
3 000
Resultat:
1 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ef Click System As
Prosent:
28.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Ts-Holding AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 529
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Poststed:
Sandnes
Tsg Holdco As
Prosent:
18.43
Driftsinntekter:
57 792
Resultat:
39 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
170 867
Resultat:
38 860
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mic Vv6B As
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
281 913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Circio Holding Asa
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger