Gunnar Hviding

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
77 987
-46 977
2024
Sandnes
Daglig leder
0
-41
2025
Stavanger
Daglig leder
228 923
4 762
2025
Rubbestadneset
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
77 987
Resultat:
-46 977
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
82
Driftsinntekter:
228 923
Resultat:
4 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
45
2025
Stavanger
Styreleder
0
-603
2025
Stavanger
Styreleder
0
-41
2025
Stavanger
Styreleder
0
-153
2025
Stavanger
Styreleder
99 331
2 537
2025
Stavanger
Styreleder
28 206
8 430
2025
Sandnes
Styremedlem
1 221
-29 754
2025
Sandnes
Styreleder
2 273
1 238
2025
Stavanger
Styremedlem
-441
23 183
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-603
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
39
Driftsinntekter:
99 331
Resultat:
2 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
28 206
Resultat:
8 430
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 221
Resultat:
-29 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 273
Resultat:
1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
41.45 %
0
-153
2025
Stavanger
100.00 %
2 273
1 238
2025
Stavanger
Eierskap
Hviding Canning Co As
Prosent:
41.45 %
Resultat:
-153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Timetrader As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 273
Resultat:
1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-603
2025
Stavanger
100.00%
32 868
21 513
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
Charlottenlund
25.50%
0
-41
2025
Stavanger
19.57%
0
-5 716
2025
Sandnes
18.91%
28 206
8 430
2025
Sandnes
10.43%
0
-45
2025
Sandnes
4.40%
77 987
-46 977
2024
Sandnes
4.40%
0
0
2025
Oslo
2.25%
0
45
2025
Stavanger
2.05%
0
-50 328
2025
Sandnes
0.96%
0
-119 485
2025
Oslo
0.79%
0
-116
2025
Sandnes
0.33%
4 857
-326
2025
Bryne
0.12%
0
-128
2025
Glomfjord
0.04%
9 488
-30
2025
Oslo
Cives As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-603
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusvei 17-21 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
32 868
Resultat:
21 513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Resman Holding 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Resman Technology Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Charlottenlund
Ezme As
Prosent:
25.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tango Holdco As
Prosent:
19.57
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 716
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Mirmorax AS
Prosent:
18.91
Driftsinntekter:
28 206
Resultat:
8 430
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tribility Invest As
Prosent:
10.43
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Blueday Technology As
Prosent:
4.40
Driftsinntekter:
77 987
Resultat:
-46 977
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Sandnes
Gamle Forusvei Invest As
Prosent:
4.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aktiebryggeriet As
Prosent:
2.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tribility Holding As
Prosent:
2.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50 328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Resman Holding 1 As
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-119 485
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tango Mipco As
Prosent:
0.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Jæren Skog As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
4 857
Resultat:
-326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Gfjord Invest As
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glomfjord
Smartseal AS
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
9 488
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo