Leiv Henning Haugland

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
41 415
8 357
2025
Ølen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
41 415
Resultat:
8 357
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
3 182
2025
Ølen
Styreleder
592
221
2025
Ølen
Styreleder
473
-494
2025
Ølen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
3 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
592
Resultat:
221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
473
Resultat:
-494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
3 182
2025
Ølen
0.01 %
26 000
-15 000
2025
Lysaker
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
174 000
-22 000
2025
Oslo
Eierskap
Kampaholmen Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
3 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Nrc Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
331
2025
Stavanger
100.00%
398 171
356 624
2025
Oslo
100.00%
473
-494
2025
Ølen
100.00%
0
-46 232
2025
Lysaker
100.00%
0
545 090
2025
Oslo
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
380
2025
Haugesund
100.00%
2 244
677
2025
Trondheim
100.00%
0
-20 653
2025
Skudeneshavn
100.00%
30 579
11 862
2025
Oslo
100.00%
16 129
780 207
2025
Oslo
100.00%
46 265
-438
2025
Oslo
100.00%
64 052
-5 423
2025
Oslo
80.00%
0
4
2025
Stavanger
60.00%
592
221
2025
Ølen
49.00%
3 000
1 458
2025
Lysaker
20.00%
Sandnes
17.39%
170 867
38 860
2025
Stavanger
8.69%
0
281 913
2025
Fornebu
6.76%
0
-5 512
2025
Oslo
4.49%
0
-139 426
2025
Oslo
0.21%
26 000
-15 000
2025
Lysaker
0.13%
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.07%
174 000
-22 000
2025
Oslo
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.01%
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.00%
0
62 230
2025
Skudeneshavn
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Link Mobility Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
398 171
Resultat:
356 624
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mulagata Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
473
Resultat:
-494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Nrc Group Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46 232
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Petroleum Geo-Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
545 090
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Reach Subsea Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Solstad Maritime As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20 653
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Tgs Ap Investments As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 579
Resultat:
11 862
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 129
Resultat:
780 207
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Nes As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
46 265
Resultat:
-438
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 052
Resultat:
-5 423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kulden Eiendom As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
592
Resultat:
221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
3 000
Resultat:
1 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Poststed:
Sandnes
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
170 867
Resultat:
38 860
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
281 913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
4.49
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nrc Group Asa
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Tgs Asa
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Solstad Maritime Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
62 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn