Stein Arne Nørstebøen

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 104
-836
2025
Vestre Gausdal
Daglig leder
15 005
-2 772
2025
Hamar
Daglig leder
52 860
-26 435
2024
Hamar
Innehaver
Kjeller
Daglig leder
0
-6 544
2025
Hamar
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 104
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestre Gausdal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
15 005
Resultat:
-2 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
52 860
Resultat:
-26 435
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Kjeller
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-6 544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
9 207
-11 351
2024
Hamar
Styremedlem
5 104
-836
2025
Vestre Gausdal
Styreleder
0
-5 135
2025
Gjøvik
Styremedlem
0
-23 742
2025
Hamar
Styreleder
4 782
277
2025
Fetsund
Varamedlem
1 746
-1 655
2025
Hamar
Styremedlem
52 860
-26 435
2024
Hamar
Styremedlem
482
90
2025
Hamar
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
9 207
Resultat:
-11 351
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 104
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestre Gausdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5 135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-23 742
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
4 782
Resultat:
277
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fetsund
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
1 746
Resultat:
-1 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
52 860
Resultat:
-26 435
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
482
Resultat:
90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-5 135
2025
Gjøvik
Eierskap
Gjærliseter As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-5 135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-156
2025
Hamar
100.00%
47 044
-532
2024
Hamar
95.00%
52 860
-26 435
2024
Hamar
60.00%
5 104
-836
2025
Vestre Gausdal
50.00%
0
-1 200
2025
Hamar
50.00%
536
-1 002
2025
Hamar
50.00%
0
-31
2025
Hamar
50.00%
482
90
2025
Hamar
25.00%
0
-309
2024
Gjøvik
8.00%
9 207
-11 351
2024
Hamar
6.11%
1 746
-1 655
2025
Hamar
Lønnberget Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-156
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordbolig Hamar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47 044
Resultat:
-532
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Nordbolig Innlandet AS
Prosent:
95.00
Driftsinntekter:
52 860
Resultat:
-26 435
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Gausdal Element As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
5 104
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestre Gausdal
Askim Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Farveriparken Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
536
Resultat:
-1 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Ingeberglia Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Sno Prosjektutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
482
Resultat:
90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Kristianslund Utvikling As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-309
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Gjøvik
Beias Gruppen AS
Prosent:
8.00
Driftsinntekter:
9 207
Resultat:
-11 351
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Nb Utleie Elverum As
Prosent:
6.11
Driftsinntekter:
1 746
Resultat:
-1 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar