Hans Fredrik Steenbuch

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 659
2025
Nesbru
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-16
2025
Nesbru
Styremedlem
48 965
1 347
2025
Østerås
Styreleder
20 195
-9 976
2025
Oslo
Styremedlem
2 301 082
2 455
2025
Slependen
Styremedlem
0
-14
2025
Slependen
Styreleder
0
9
2025
Nesbru
Styremedlem
3 248
-840
2025
Stabekk
Styreleder
0
-1 659
2025
Nesbru
Styreleder
729
1 383
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
41
Driftsinntekter:
48 965
Resultat:
1 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
20 195
Resultat:
-9 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
629
Driftsinntekter:
2 301 082
Resultat:
2 455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slependen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slependen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 248
Resultat:
-840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
729
Resultat:
1 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-16
2025
Nesbru
Eierskap
Afarm As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
33.00%
3 248
-840
2025
Stabekk
11.14%
0
-1 659
2025
Nesbru
2.33%
0
-245
2025
Oslo
1.66%
24 880
23 881
2025
Oslo
1.00%
0
-2 897
2025
Oslo
0.93%
0
111 821
2025
Oslo
0.87%
28 992
-20 200
2025
Oslo
0.69%
20 195
-9 976
2025
Oslo
0.62%
-5 619
-63
2025
Oslo
0.42%
7 851
3 079
2025
Oslo
0.42%
26 468
-40 250
2025
Moss
0.33%
0
10 999
2025
Oslo
0.17%
19
-451
2025
Oslo
0.15%
0
-42 372
2025
Oslo
0.11%
0
23 235
2025
Moss
0.10%
400 891
17 662
2025
Sandnes
0.07%
40 982
-17 949
2025
Oslo
0.01%
0
1 439
2025
Oslo
0.00%
20 815
-50 422
2024
Asker
0.00%
0
-189
2025
Jar
0.00%
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00%
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00%
28 000
-56 000
2025
Trondheim
0.00%
0
62 230
2025
Skudeneshavn
Ratex Skadedyr Og Inneklima As
Prosent:
33.00
Driftsinntekter:
3 248
Resultat:
-840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Stamina Ii As
Prosent:
11.14
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Vestfold Kombibygg As
Prosent:
2.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Private Equity Viii As
Prosent:
1.66
Driftsinntekter:
24 880
Resultat:
23 881
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Robsrud Invest As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 897
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vestbylog Invest As
Prosent:
0.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
111 821
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Videocation.No As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
28 992
Resultat:
-20 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Buddy Electric As
Prosent:
0.69
Driftsinntekter:
20 195
Resultat:
-9 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Pe Direct I (Is) As
Prosent:
0.62
Driftsinntekter:
-5 619
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadean Capital Ii As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
7 851
Resultat:
3 079
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Onna Greens As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
26 468
Resultat:
-40 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Logcap Invest As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadean Capital I AS
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Helsfyr Kontorinvest Iii As
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-42 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
1X Holding As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
23 235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Soiltech Asa
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
400 891
Resultat:
17 662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Oslo Airport City As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
40 982
Resultat:
-17 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Holding Ii As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
00Nation As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
20 815
Resultat:
-50 422
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Asker
Abbh As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Polaris Media ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
28 000
Resultat:
-56 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Solstad Maritime Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
62 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn