Stein Åge Davidsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
114
-2 626
2025
Stavanger
Daglig leder
0
-10
2025
Stavanger
Daglig leder
1 054
-2 208
2025
Stavanger
Daglig leder
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
114
Resultat:
-2 626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-2 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 128
150
2025
Randaberg
Styremedlem
34 741
1 515
2025
Stavanger
Varamedlem
0
-19
2025
Hundvåg
Styreleder
0
-14
2025
Orre
Styreleder
Stavanger
Styremedlem
17 485
-1 654
2025
Stavanger
Styreleder
0
-10
2025
Stavanger
Styreleder
1 054
-2 208
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 128
Resultat:
150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
34 741
Resultat:
1 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orre
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
17 485
Resultat:
-1 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-2 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.07 %
12 572
-27 752
2025
Randaberg
100.00 %
1 054
-2 208
2025
Stavanger
Eierskap
Harbor As
Prosent:
0.07 %
Driftsinntekter:
12 572
Resultat:
-27 752
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Starag Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-2 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 821
-2 451
2025
Stavanger
100.00%
2 128
150
2025
Randaberg
100.00%
0
-3
2025
Stavanger
66.67%
17 485
-1 654
2025
Stavanger
54.00%
34 741
1 515
2025
Stavanger
51.00%
0
-10
2025
Stavanger
18.76%
114
-2 626
2025
Stavanger
11.26%
524
-7 654
2025
Brøttum
10.00%
0
-24
2025
Jørpeland
5.00%
0
-14
2025
Hundvåg
0.69%
12 572
-27 752
2025
Randaberg
0.00%
160
87
2025
Stavanger
Forusveien 31 - Kontor AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 821
Resultat:
-2 451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Harbor Assets As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 128
Resultat:
150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Mobilityx As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Powerpal As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
17 485
Resultat:
-1 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Høydepunkt Arrangementsservice As
Prosent:
54.00
Driftsinntekter:
34 741
Resultat:
1 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sfd Innovation As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Erdaka As
Prosent:
18.76
Driftsinntekter:
114
Resultat:
-2 626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pha Healthcare As
Prosent:
11.26
Driftsinntekter:
524
Resultat:
-7 654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brøttum
Accu-sea As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Powerpal Invest As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Harbor As
Prosent:
0.69
Driftsinntekter:
12 572
Resultat:
-27 752
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Stavanger Realinvest As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
160
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger