Nina Sennerud

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1959 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1959 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
520
2025
Rælingen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
2 519
1 489
2025
Rælingen
Varamedlem
0
-19
2025
Rælingen
Varamedlem
1 142
-1 110
2025
Rælingen
Styreleder
0
520
2025
Rælingen
Styremedlem
2 105
1 030
2025
Sørumsand
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
2 519
Resultat:
1 489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 142
Resultat:
-1 110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 105
Resultat:
1 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sørumsand
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
520
2025
Rælingen
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
38 175
854 168
2025
Oslo
Eierskap
Nina Sennerud Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Spir Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
38 175
Resultat:
854 168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
552 595
85 104
2025
Oslo
100.00%
2 212
982
2025
Oslo
100.00%
64 587
-3 637
2025
Oslo
100.00%
3 797
-19 884
2025
Oslo
64.81%
0
-145
2025
Lysaker
16.67%
2 105
1 030
2025
Sørumsand
12.76%
21 335
21
2025
Lysaker
10.29%
23 499
-7 241
2025
Heimdal
10.00%
43 666
680
2025
Oslo
7.17%
600
29 272
2025
Fornebu
1.68%
10 577
258
2025
Skatval
0.08%
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.02%
3 040
3 642
2025
Askim
0.00%
38 175
854 168
2025
Oslo
Ambita As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
552 595
Resultat:
85 104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ambita Prospektai As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 212
Resultat:
982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Boligmappa As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 587
Resultat:
-3 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spir Data As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 797
Resultat:
-19 884
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Entelligens As
Prosent:
64.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sennerud Eiendom AS
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 105
Resultat:
1 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sørumsand
Simien As
Prosent:
12.76
Driftsinntekter:
21 335
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Supertakst As
Prosent:
10.29
Driftsinntekter:
23 499
Resultat:
-7 241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heimdal
Toptemp Romerike As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
43 666
Resultat:
680
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axxelerator As
Prosent:
7.17
Driftsinntekter:
600
Resultat:
29 272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Sirk As
Prosent:
1.68
Driftsinntekter:
10 577
Resultat:
258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skatval
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vendu As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
3 040
Resultat:
3 642
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Askim
Spir Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
38 175
Resultat:
854 168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo