Svein Fatland

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

29 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

29 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Ølen
Daglig leder
4 413 472
153 870
2025
Ølen
Daglig leder
0
14 805
2025
Ølen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Ølen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
226
Driftsinntekter:
4 413 472
Resultat:
153 870
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
14 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
198 375
7 190
2025
Oslo
Styreleder
41 076
4 357
2025
Ølen
Styreleder
23 481
187 080
2025
Ølen
Styreleder
2 301
1 137
2025
Ølen
Styreleder
0
174 018
2025
Ølen
Styreleder
2 741 357
82 465
2025
Hommersåk
Styreleder
1 270 952
-1 094
2025
Oslo
Styreleder
8 329 203
0
2025
Sandefjord
Styreleder
722 854
-23 390
2025
Sandefjord
Styreleder
33 933
-232
2025
Hommersåk
Styremedlem
104 524
402
2025
Svinndal
Styreleder
29 171
25 002
2025
Hommersåk
Styreleder
0
-40
2025
Sofiemyr
Styreleder
11 700
3 380
2025
Sandefjord
Varamedlem
51
14 209
2025
Sandeid
Styreleder
0
-2
2025
Ølen
Styreleder
0
-8
2025
Ølen
Styremedlem
281 267
10 817
2025
Oppdal
Styreleder
17 219
12 776
2025
Oslo
Styremedlem
2 832
2 275
2025
Sandeid
Styreleder
0
14 805
2025
Ølen
Styreleder
0
10 981
2025
Ølen
Styreleder
0
-1 391
2025
Ølen
Styreleder
0
0
2025
Ølen
Styreleder
88 933
2 251
2025
Vossestrand
Styreleder
48 290
35 618
2025
Ølen
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
88
Driftsinntekter:
198 375
Resultat:
7 190
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
41 076
Resultat:
4 357
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
23 481
Resultat:
187 080
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 301
Resultat:
1 137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
174 018
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
194
Driftsinntekter:
2 741 357
Resultat:
82 465
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommersåk
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
123
Driftsinntekter:
1 270 952
Resultat:
-1 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
8 329 203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
151
Driftsinntekter:
722 854
Resultat:
-23 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
33 933
Resultat:
-232
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommersåk
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
43
Driftsinntekter:
104 524
Resultat:
402
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svinndal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
29 171
Resultat:
25 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommersåk
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sofiemyr
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11 700
Resultat:
3 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
51
Resultat:
14 209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
54
Driftsinntekter:
281 267
Resultat:
10 817
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
17 219
Resultat:
12 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 832
Resultat:
2 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
14 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
10 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 391
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
88 933
Resultat:
2 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vossestrand
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
48 290
Resultat:
35 618
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-8
2025
Ølen
0.20 %
63
14 178
2025
Ølensvåg
100.00 %
0
14 805
2025
Ølen
Eierskap
Låke As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.20 %
Driftsinntekter:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Underbakka Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
14 805
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
16 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 16
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 037
-22 980
2025
Haugesund
100.00%
1 278 197
247 222
2025
Haugesund
100.00%
1 155 059
-6 311
2025
Haugesund
100.00%
687 999
155 923
2025
Haugesund
80.00%
105 915
-24 664
2025
Arendal
60.00%
0
10 981
2025
Ølen
59.68%
2 416 290
1 821 866
2025
Stord
50.00%
21 879
-3 908
2025
Haugesund
33.33%
0
11
2025
Stavanger
33.33%
2 832
2 275
2025
Sandeid
26.85%
0
966
2025
Hjelmeland
18.75%
0
-20
2025
Haugesund
16.67%
0
174 018
2025
Ølen
16.67%
0
-40
2025
Sofiemyr
16.67%
0
-2
2025
Ølen
16.67%
0
-1 117
2025
Stord
16.67%
0
-1 391
2025
Ølen
15.11%
26 199
-75 547
2025
Haugesund
10.01%
31 046
5 179
2025
Haugesund
6.21%
13 631
-25
2025
Stord
3.82%
213 722
322 040
2025
Haugesund
0.87%
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.19%
11 511
899
2025
Etne
0.04%
80
-75 173
2025
Oslo
Endra As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 037
Resultat:
-22 980
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Fagne As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 278 197
Resultat:
247 222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Energi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 155 059
Resultat:
-6 311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Fiber As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
687 999
Resultat:
155 923
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Afiber As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
105 915
Resultat:
-24 664
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Underbakka Invest As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Sunnhordland Kraftlag As
Prosent:
59.68
Driftsinntekter:
2 416 290
Resultat:
1 821 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havnekraft As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
21 879
Resultat:
-3 908
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Sensortech Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sia Ølen As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
2 832
Resultat:
2 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
No-Uk Com Holding As
Prosent:
26.85
Driftsinntekter:
0
Resultat:
966
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Deep Wind Offshore Norway Holdco As
Prosent:
18.75
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Fatland Gruppen As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
174 018
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Inviss Holding As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sofiemyr
Lysenuten As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Sustainable Energy Holding As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 117
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Viss As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 391
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Deep Wind Offshore As
Prosent:
15.11
Driftsinntekter:
26 199
Resultat:
-75 547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Norwegian Offshore Wind As
Prosent:
10.01
Driftsinntekter:
31 046
Resultat:
5 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Atheno AS
Prosent:
6.21
Driftsinntekter:
13 631
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Haugaland Kraft As
Prosent:
3.82
Driftsinntekter:
213 722
Resultat:
322 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Grannar AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
11 511
Resultat:
899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etne
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-75 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo