Rolf Magnus Engzelius

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Røros
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Røros
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
13 370
-660
2025
Røros
Styremedlem
Røros
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
13 370
Resultat:
-660
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Røros
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.18 %
2 770
202
2025
Røros
72.73 %
13 370
-660
2025
Røros
3.10 %
1 455
116
2025
Røros
Eierskap
As Fæmund
Prosent:
1.18 %
Driftsinntekter:
2 770
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Nye Røros Sport As
Prosent:
72.73 %
Driftsinntekter:
13 370
Resultat:
-660
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Golfpark As
Prosent:
3.10 %
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
49 349
-4 579
2025
Røros
100.00%
1 691
1 036
2025
Røros
100.00%
35 599
1 027
2025
Røros
100.00%
106 342
54 248
2025
Røros
100.00%
1 054
-657
2025
Røros
100.00%
7 395
-99
2025
Moss
100.00%
61 819
968
2025
Røros
42.57%
18 833
142
2025
Røros
34.00%
0
-106
2025
Røros
33.33%
0
0
2024
Røros
21.93%
0
-3 737
2025
Røros
10.76%
334 854
16 871
2025
Moss
9.49%
11 462
9
2025
Røros
5.14%
1 476
-7 197
2025
Trondheim
4.86%
11 555
651
2025
Røros
1.72%
1 455
116
2025
Røros
1.47%
2 770
202
2025
Røros
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
0.22%
24 336
-3 094
2025
Røros
Ren Røros Digital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 349
Resultat:
-4 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 691
Resultat:
1 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros El-Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 599
Resultat:
1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 342
Resultat:
54 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Reneo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Stadion Regnskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 395
Resultat:
-99
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Viermie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
61 819
Resultat:
968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Elektrohandel As
Prosent:
42.57
Driftsinntekter:
18 833
Resultat:
142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Aventus Green Technology As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Folkehøgskole Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Røros Vekst As
Prosent:
21.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Stadion AS
Prosent:
10.76
Driftsinntekter:
334 854
Resultat:
16 871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Elekt As
Prosent:
5.14
Driftsinntekter:
1 476
Resultat:
-7 197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Verket Røros As
Prosent:
4.86
Driftsinntekter:
11 555
Resultat:
651
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Golfpark As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
As Fæmund
Prosent:
1.47
Driftsinntekter:
2 770
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Ren Røros As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros