Jørgen Waaler

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Harestua
Styreleder
2 745
1 814
2025
Gran
Styreleder
21 829
503
2025
Hønefoss
Styreleder
1 506
241
2025
Oslo
Styreleder
209 781
-1 812
2025
Skedsmokorset
Styreleder
46 094
931
2025
Bergen
Styreleder
622
331
2025
Lunner
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lunner
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Harestua
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 745
Resultat:
1 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gran
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
21 829
Resultat:
503
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 506
Resultat:
241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
49
Driftsinntekter:
209 781
Resultat:
-1 812
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
46 094
Resultat:
931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
622
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunner
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.08 %
2 745
1 814
2025
Gran
12.00 %
109
-57
2025
Lunner
100.00 %
622
331
2025
Lunner
Eierskap
Meieributikken Lunner As
Prosent:
4.08 %
Driftsinntekter:
2 745
Resultat:
1 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gran
Next Retail Solutions As
Prosent:
12.00 %
Driftsinntekter:
109
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunner
Waaler AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
622
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunner

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
13 714
-4 269
2025
Aurskog
100.00%
22 743
207
2025
Skedsmokorset
100.00%
254 309
16 120
2025
Oslo
95.00%
26 731
2 481
2025
Skedsmokorset
50.00%
14 485
730
2025
Molde
40.00%
12 008
-1 678
2024
Terråk
15.00%
27 312
7 740
2025
Sandnes
2.89%
0
0
2025
Oslo
1.45%
14 479
25 194
2025
Oslo
1.20%
1 506
241
2025
Oslo
1.00%
0
-181
2025
Høvik
0.54%
12 322
-3 506
2025
Tananger
0.22%
33 412
-20 550
2025
Oslo
0.00%
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Norsecraft Geo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 714
Resultat:
-4 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Aurskog
Olar-Portconsult As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 743
Resultat:
207
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Strongpoint As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
254 309
Resultat:
16 120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norgem As
Prosent:
95.00
Driftsinntekter:
26 731
Resultat:
2 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skedsmokorset
Spok As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
14 485
Resultat:
730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Norseaqua As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
12 008
Resultat:
-1 678
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Terråk
Presight Solutions AS
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
27 312
Resultat:
7 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Opera Finans AS
Prosent:
2.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Strongpoint Asa
Prosent:
1.45
Driftsinntekter:
14 479
Resultat:
25 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsecraft As
Prosent:
1.20
Driftsinntekter:
1 506
Resultat:
241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Senseloop Holding As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Konciv As
Prosent:
0.54
Driftsinntekter:
12 322
Resultat:
-3 506
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Cageeye As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
33 412
Resultat:
-20 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo