Unni Ekbråten

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1954 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1954 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
1 830
520
2025
Billingstad
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 830
Resultat:
520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
32.00 %
1 830
520
2025
Billingstad
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Beneventum AS
Prosent:
32.00 %
Driftsinntekter:
1 830
Resultat:
520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Romar Ekbråten's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Unni Ekbråten's roller
Daglig leder, Styreleder
1 830
520
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Romar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Unni's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
331
2025
Stavanger
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
2 244
677
2025
Trondheim
80.00%
0
4
2025
Stavanger
49.00%
3 000
1 458
2025
Lysaker
20.00%
Sandnes
17.39%
170 867
38 860
2025
Stavanger
8.69%
0
281 913
2025
Fornebu
6.76%
0
-5 512
2025
Oslo
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00%
0
-177 760
2025
Oslo
0.00%
2 814
135 390
2025
Oslo
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
3 000
Resultat:
1 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Poststed:
Sandnes
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
170 867
Resultat:
38 860
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
281 913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo