Gunnar Severeide

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 399
2 372
2025
Steinkjer
Styremedlem
534
18
2025
Oslo
Styremedlem
2 399
-1 126
2025
Steinkjer
Varamedlem
19
-807
2025
Steinkjer
Varamedlem
0
177
2025
Steinkjer
Styremedlem
0
-79
2025
Steinkjer
Styremedlem
53
-2 670
2025
Steinkjer
Styremedlem
204
6 672
2025
Steinkjer
Varamedlem
Flatanger
Styremedlem
234
-80
2025
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 399
Resultat:
2 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
534
Resultat:
18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 399
Resultat:
-1 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-807
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
53
Resultat:
-2 670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
204
Resultat:
6 672
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Flatanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
234
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
5.56 %
2 729
311
2025
Flatanger
0.73 %
76
-212
2025
Fornebu
0.02 %
53
-2 670
2025
Steinkjer
Eierskap
Flatanger Media As
Prosent:
5.56 %
Driftsinntekter:
2 729
Resultat:
311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flatanger
Ordentlig Radio As
Prosent:
0.73 %
Driftsinntekter:
76
Resultat:
-212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Plg Holding AS
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
53
Resultat:
-2 670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
38
2025
Steinkjer
100.00%
3 186
2 433
2025
Steinkjer
100.00%
Steinkjer
100.00%
20 198
5 187
2025
Oslo
100.00%
71 175
9 251
2025
Oslo
100.00%
884
-836
2025
Steinkjer
100.00%
615 727
27 303
2025
Oslo
100.00%
255 250
-7 675
2025
Oslo
100.00%
16 417
-685
2025
Sandnes
100.00%
1 802
1 294
2025
Steinkjer
100.00%
0
73
2025
Molde
100.00%
2 399
-1 126
2025
Steinkjer
100.00%
2 409
-719
2025
Steinkjer
100.00%
19
-807
2025
Steinkjer
100.00%
5 238
-2 204
2025
Sandnes
100.00%
4 312
2 029
2025
Steinkjer
100.00%
1 271
790
2025
Steinkjer
100.00%
6 049
384
2025
Steinkjer
100.00%
4 950
-2 801
2025
Steinkjer
100.00%
3 731
-2 994
2025
Steinkjer
100.00%
503
-222
2025
Steinkjer
100.00%
1 228
-602
2025
Steinkjer
100.00%
3 964
-3 261
2025
Steinkjer
100.00%
0
-955
2025
Steinkjer
100.00%
747
-890
2025
Steinkjer
100.00%
1 012
-463
2025
Trondheim
100.00%
Steinkjer
100.00%
4 563
3 361
2025
Mo I Rana
100.00%
1 812
611
2025
Steinkjer
100.00%
2 112
-726
2025
Steinkjer
100.00%
979
-2 278
2025
Steinkjer
100.00%
234
-80
2025
Steinkjer
66.00%
Steinkjer
50.00%
Steinkjer
50.00%
79
8
2025
Steinkjer
50.00%
0
-79
2025
Steinkjer
50.00%
0
-1 016
2025
Kristiansand S
25.00%
0
177
2025
Steinkjer
25.00%
0
-3 666
2025
Kristiansand S
24.18%
3 216
9 777
2025
Steinkjer
1.03%
117 674
107 049
2025
Oslo
0.58%
59 234
15 117
2025
Oslo
0.29%
0
-139 426
2025
Oslo
0.17%
313 596
165 693
2025
Bergen
0.06%
0
377 404
2025
Oslo
0.05%
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.04%
0
690 373
2025
Sarpsborg
0.02%
4 926
461
2025
Molde
0.02%
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.02%
-441
23 183
2025
Stavanger
0.01%
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Bobla AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Bomveien 3 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 186
Resultat:
2 433
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Bygårdshotellet As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinkjer
Cicero Consulting AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20 198
Resultat:
5 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Compendia AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
71 175
Resultat:
9 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ferm Eiendom Utv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
884
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Itera Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
615 727
Resultat:
27 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Itera Offshoring Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
255 250
Resultat:
-7 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Itera Rogaland As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 417
Resultat:
-685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ive9 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 802
Resultat:
1 294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Juro Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Kg28 Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 399
Resultat:
-1 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Løsbergvegen 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 409
Resultat:
-719
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Midt-Norsk Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-807
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Mosaique Headhunting As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 238
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Nordsia Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 312
Resultat:
2 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Notramo AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 271
Resultat:
790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Notramo Ii AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 049
Resultat:
384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Notramo Iii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 950
Resultat:
-2 801
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Okkenhaugveien 8 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 731
Resultat:
-2 994
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Olg Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
503
Resultat:
-222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Sannangata 3 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 228
Resultat:
-602
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Seilmakergata 1 Steinkjer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 964
Resultat:
-3 261
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Sjøkanten Steinkjer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-955
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Strandvegen 1 Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
747
Resultat:
-890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Sundsøya Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 012
Resultat:
-463
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Torget Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Steinkjer
Verkstedveien 9 Mo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 563
Resultat:
3 361
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Verksvegen 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 812
Resultat:
611
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Verksvegen 3 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 112
Resultat:
-726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Verksvegen 8 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
979
Resultat:
-2 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Verksvegen Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
234
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Prosjekt X As
Prosent:
66.00
Poststed:
Steinkjer
Eiendomsregnskap As
Prosent:
50.00
Poststed:
Steinkjer
Føinumgården Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
79
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Plg Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Sundsøya Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Midt-Norsk Eiendom Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Steinkjer Eiendom Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Ferm Eiendom As
Prosent:
24.18
Driftsinntekter:
3 216
Resultat:
9 777
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Blueberry Capital As
Prosent:
1.03
Driftsinntekter:
117 674
Resultat:
107 049
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Itera ASA
Prosent:
0.58
Driftsinntekter:
59 234
Resultat:
15 117
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
0.29
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elmera Group Asa
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Pexip Holding Asa
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
377 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.05
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Borregaard Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
690 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sarpsborg
Lionero As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
4 926
Resultat:
461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Zaptec Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Yara International ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo