John Magne Myrstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1947 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1947 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Engerdal
Daglig leder
1 171
189
2025
Engerdal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Engerdal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Nybergsund
Styreleder
1 171
189
2025
Engerdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Nybergsund
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
11.82 %
1 275
-80
2025
Engerdal
100.00 %
1 171
189
2025
Engerdal
Eierskap
Destinasjon Femund Engerdal AS
Prosent:
11.82 %
Driftsinntekter:
1 275
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal
Østerdal Bil & Maskin As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal

Forbindelser

-
Gro Pernille Nyvoll Hagen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
John Magne Myrstad's roller
Varamedlem
1 171
189
2025
Daglig leder, Styreleder
-
Halvor Kristoffer Sætre's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
John Magne Myrstad's roller
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Siw-Anita Kvam's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
John Magne Myrstad's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Gro's rolle:
Varamedlem
John's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Halvor's rolle:
Daglig leder, Styreleder
John's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Siw-Anita's rolle:
Styremedlem
John's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.47%
2 770
202
2025
Røros
0.49%
1 275
-80
2025
Engerdal
0.02%
24 336
-3 094
2025
Røros
As Fæmund
Prosent:
1.47
Driftsinntekter:
2 770
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Destinasjon Femund Engerdal AS
Prosent:
0.49
Driftsinntekter:
1 275
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal
Ren Røros As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros