Ulv-Eirik Steinsvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1944 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1944 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

9 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-6 625
2024
Melbu
Daglig leder
14 738
-1 055
2024
Melbu
Daglig leder
18 799
-27 939
2024
Melbu
Daglig leder
0
0
2025
Melbu
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-6 625
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
14 738
Resultat:
-1 055
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
18 799
Resultat:
-27 939
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-6 625
2024
Melbu
Varamedlem
14 738
-1 055
2024
Melbu
Styreleder
0
5
2025
Melbu
Styremedlem
18 799
-27 939
2024
Melbu
Styremedlem
473
344
2025
Melbu
Styremedlem
0
-38
2025
Bø I Vesterålen
Styreleder
0
-230
2024
Melbu
Styreleder
Oslo
Styreleder
0
0
2025
Melbu
Styremedlem
Stokmarknes
Styremedlem
0
-1 232
2024
Melbu
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6 625
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
14 738
Resultat:
-1 055
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
18 799
Resultat:
-27 939
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
473
Resultat:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Vesterålen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-230
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Stokmarknes
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 232
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
3
-917 069
2025
Avaldsnes
0.01 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
0.03 %
256 348
36 250
2025
Tananger
0.03 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.77 %
338
84
2025
Sortland
0.96 %
835
-5 289
2025
Oslo
100.00 %
0
5
2025
Melbu
10.00 %
0
-38
2025
Bø I Vesterålen
100.00 %
0
0
2025
Melbu
Eierskap
Alginor Asa
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-917 069
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Dwellop As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.03 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gerdas Hus - Kunstnerhuset As
Prosent:
0.77 %
Driftsinntekter:
338
Resultat:
84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sortland
Premium Travel Holding As
Prosent:
0.96 %
Driftsinntekter:
835
Resultat:
-5 289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Speser Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Steinsvikvågen Eiendom As
Prosent:
10.00 %
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Vesterålen
Uespeser As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu

Forbindelser

Mann
5 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
65 435
14 563
2025
Tananger
100.00%
18 799
-27 939
2024
Melbu
100.00%
0
-1 232
2024
Melbu
50.00%
0
-6 625
2024
Melbu
10.00%
0
-230
2024
Melbu
10.00%
473
344
2025
Melbu
5.31%
256 348
36 250
2025
Tananger
0.46%
1 525
415
2025
Sortland
Robust Rental As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 435
Resultat:
14 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Steinsvik Hus & Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 799
Resultat:
-27 939
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Vesterålen Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 232
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Kjempenhøy Boliger As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 625
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Søndre 2 As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-230
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Melbu
Steinsvik Prosjekt As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
473
Resultat:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melbu
Dwellop As
Prosent:
5.31
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Sortland Byutvikling As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
1 525
Resultat:
415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sortland