Bjarte Våge

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Deknepollen
Daglig leder
2 328
-456
2025
Deknepollen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Deknepollen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 328
Resultat:
-456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 328
-456
2025
Deknepollen
Styremedlem
1 661
-139
2025
Deknepollen
Styremedlem
Måløy
Styreleder
1 729
388
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 328
Resultat:
-456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 661
Resultat:
-139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
1 729
Resultat:
388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
2 328
-456
2025
Deknepollen
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
20.00 %
1 729
388
2025
Måløy
Eierskap
Bjarte Våge As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 328
Resultat:
-456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Storm At Stad As
Prosent:
20.00 %
Driftsinntekter:
1 729
Resultat:
388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
5 358
699
2025
Lier
100.00%
173 794
9 843
2025
Lier
61.84%
13 326
72
2025
Lier
33.33%
1 661
-139
2025
Deknepollen
24.51%
870 884
-695
2025
Lier
0.56%
24 281
1 212
2025
Måløy
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Pimba As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 358
Resultat:
699
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Rørhandelen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
173 794
Resultat:
9 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Maskinentreprenør1 As
Prosent:
61.84
Driftsinntekter:
13 326
Resultat:
72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Emv As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 661
Resultat:
-139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Rørkjøp As
Prosent:
24.51
Driftsinntekter:
870 884
Resultat:
-695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Måløy Adventure As
Prosent:
0.56
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy