Ole Anders Moldal

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
6
Poststed:
Lesja
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
600
110
2025
Dombås
Styremedlem
197
17
2025
Dombås
Styremedlem
22 086
1 957
2025
Dombås
Styremedlem
Lesja
Styremedlem
Sel
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
600
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
197
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
22 086
Resultat:
1 957
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lesja
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Sel
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
49.93 %
600
110
2025
Dombås
45.00 %
197
17
2025
Dombås
49.93 %
22 086
1 957
2025
Dombås
0.15 %
192 465
-3 962
2025
Røros
Eierskap
Almenningsvegen 14 Eiendom As
Prosent:
49.93 %
Driftsinntekter:
600
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Byggtorget Eiendom Dombås As
Prosent:
45.00 %
Driftsinntekter:
197
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Dombås Treimpregnering As
Prosent:
49.93 %
Driftsinntekter:
22 086
Resultat:
1 957
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dombås
Røros Slakteri As
Prosent:
0.15 %
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
172 632
-1 027
2025
Oslo
100.00%
49 349
-4 579
2025
Røros
100.00%
1 691
1 036
2025
Røros
100.00%
35 599
1 027
2025
Røros
100.00%
106 342
54 248
2025
Røros
100.00%
1 054
-657
2025
Røros
100.00%
61 819
968
2025
Røros
51.00%
30 581
-2 674
2025
Os I Østerdalen
49.00%
140
13
2025
Glåmos
42.57%
18 833
142
2025
Røros
34.00%
0
-106
2025
Røros
34.00%
10 343
244
2025
Glåmos
33.33%
0
0
2024
Røros
21.93%
0
-3 737
2025
Røros
9.49%
11 462
9
2025
Røros
7.38%
11 207
826
2025
Oslo
6.18%
283 501
145 678
2025
Oslo
5.14%
1 476
-7 197
2025
Trondheim
4.86%
11 555
651
2025
Røros
1.72%
1 455
116
2025
Røros
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
0.24%
0
2 428
2025
Kristiansand S
0.24%
192 465
-3 962
2025
Røros
0.22%
24 336
-3 094
2025
Røros
Nk Import As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
172 632
Resultat:
-1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren Røros Digital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 349
Resultat:
-4 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 691
Resultat:
1 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros El-Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 599
Resultat:
1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 342
Resultat:
54 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Reneo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Viermie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
61 819
Resultat:
968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røroskjøtt As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
30 581
Resultat:
-2 674
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Nødslaktservice As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
140
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
Røros Elektrohandel As
Prosent:
42.57
Driftsinntekter:
18 833
Resultat:
142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Aventus Green Technology As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Dyretransportservice As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
10 343
Resultat:
244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
Røros Folkehøgskole Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Røros Vekst As
Prosent:
21.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Norsk Kjøtthandel As
Prosent:
7.38
Driftsinntekter:
11 207
Resultat:
826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen AS
Prosent:
6.18
Driftsinntekter:
283 501
Resultat:
145 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elekt As
Prosent:
5.14
Driftsinntekter:
1 476
Resultat:
-7 197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Verket Røros As
Prosent:
4.86
Driftsinntekter:
11 555
Resultat:
651
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Golfpark As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Byggtorget Mg Holding As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Røros Slakteri As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros