Monica Nielsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
660
353
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
660
Resultat:
353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.90 %
660
353
2025
Alta
Eierskap
Nielsenkaia AS
Prosent:
1.90 %
Driftsinntekter:
660
Resultat:
353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Hanne Mette Pettersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Monica Nielsen's roller
Varamedlem
660
353
2025
Styremedlem
-
Kjell Diedrik Pettersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Monica Nielsen's roller
Styremedlem
660
353
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Laila Flage Nielsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Monica Nielsen's roller
Styremedlem
660
353
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Marianne Nielsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Monica Nielsen's roller
Styreleder
660
353
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Hanne's rolle:
Varamedlem
Monica's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjell's rolle:
Styremedlem
Monica's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Laila's rolle:
Styremedlem
Monica's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marianne's rolle:
Styreleder
Monica's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 590
374
2025
Alta
100.00%
2 277
161
2025
Kirkenes
19.61%
9 921
211
2025
Honningsvåg
11.11%
259
-100
2024
Kirkenes
2.64%
225
-1 904
2025
Alta
0.90%
11 329
-12 781
2025
Alta
0.51%
11 843
-2 088
2025
Alta
Finnmarkskonferansen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 590
Resultat:
374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Kirkeneskonferansen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 277
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kirkenes
Nordkappregionen Næringshage As
Prosent:
19.61
Driftsinntekter:
9 921
Resultat:
211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Honningsvåg
Tivoli North As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
259
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kirkenes
M-Trax As
Prosent:
2.64
Driftsinntekter:
225
Resultat:
-1 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Avju Solutions As
Prosent:
0.90
Driftsinntekter:
11 329
Resultat:
-12 781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Orinor As
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
11 843
Resultat:
-2 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta