Trond Narve Stavne

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Rennebu
Daglig leder
0
-25
2025
Rennebu
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
5 618
825
2025
Rennebu
Styremedlem
Rennebu
Styremedlem
7 764
161
2025
Rennebu
Styremedlem
7 579
1 149
2025
Rennebu
Styreleder
0
-25
2025
Rennebu
Styremedlem
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
5 618
Resultat:
825
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
7 764
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
7 579
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.03 %
41 537
14 296
2025
Trondheim
12.50 %
5 618
825
2025
Rennebu
0.17 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
16.67 %
7 579
1 149
2025
Rennebu
50.00 %
0
-25
2025
Rennebu
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
As Bøndernes Hus
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
41 537
Resultat:
14 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bygdasenteret As
Prosent:
12.50 %
Driftsinntekter:
5 618
Resultat:
825
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.17 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Hytteservice AS
Prosent:
16.67 %
Driftsinntekter:
7 579
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Ånegga Eiendom As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
834
-6
2025
Rennebu
100.00%
60 452
75
2025
Rennebu
100.00%
0
2
2025
Trondheim
100.00%
6 631
-2 324
2025
Rennebu
40.00%
1 017
11
2025
Rennebu
33.33%
7 764
161
2025
Rennebu
25.00%
1 523
-375
2025
Oslo
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
1.17%
3 677
282
2025
Rennebu
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
834
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Mathall Trondheim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 631
Resultat:
-2 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 017
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Grønn Fritid As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
7 764
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 523
Resultat:
-375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Terrengen AS
Prosent:
1.17
Driftsinntekter:
3 677
Resultat:
282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem