Jan Eri

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 421
634
2025
Tranby
Daglig leder
0
1 356
2025
Nesøya
Daglig leder
25 855
1 209
2025
Tranby
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 421
Resultat:
634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
25 855
Resultat:
1 209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
25 407
2 690
2025
Tranby
Styreleder
0
1 356
2025
Nesøya
Styreleder
Hemsedal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
25 407
Resultat:
2 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hemsedal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
1 356
2025
Nesøya
0.00 %
24 534
-3 864
2025
Drammen
0.00 %
1 087
-9 425
2025
Oslo
Eierskap
Enkle Menn As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Haandbryggeriet AS
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 534
Resultat:
-3 864
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Hudd As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 087
Resultat:
-9 425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
3 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
849 775
77 635
2025
Tranby
100.00%
2 421
634
2025
Tranby
100.00%
25 407
2 690
2025
Tranby
100.00%
25 855
1 209
2025
Tranby
100.00%
2 656
2 652
2025
Oslo
100.00%
2 420
2 417
2025
Oslo
100.00%
3 384
-1 979
2025
Oslo
88.10%
0
16 383
2025
Tranby
78.00%
20 680
2 933
2025
Tranby
74.00%
84 439
5 335
2025
Tranby
70.00%
0
-460
2025
Oslo
59.00%
0
1 941
2025
Oslo
30.41%
1 144
8 141
2025
Oslo
25.00%
0
-841
2025
Oslo
19.68%
0
-276
2025
Kristiansand S
5.11%
0
-368
2025
Oslo
1.79%
0
-7 226
2025
Oslo
1.74%
0
-1 857
2025
Oslo
1.58%
1 087
-9 425
2025
Oslo
1.54%
0
-1 984
2025
Bekkestua
0.67%
0
-1 628
2025
Oslo
0.63%
-4 853
-5 998
2025
Oslo
0.35%
-1 911
-2 054
2025
Oslo
0.33%
-4 728
-6 577
2025
Oslo
0.29%
7 103
6 945
2025
Oslo
0.21%
36 667
31 806
2025
Tranby
0.17%
2 479
2 242
2025
Oslo
Consolvo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
849 775
Resultat:
77 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Consolvo Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 421
Resultat:
634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Corroteam AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
25 407
Resultat:
2 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Protector AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
25 855
Resultat:
1 209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Viventi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 656
Resultat:
2 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vivento As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 420
Resultat:
2 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vvn 34-36 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 384
Resultat:
-1 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fjerby Holding As
Prosent:
88.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
16 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Vannmeisling As
Prosent:
78.00
Driftsinntekter:
20 680
Resultat:
2 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Rakon AS
Prosent:
74.00
Driftsinntekter:
84 439
Resultat:
5 335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Oslo-Syd Kombinasjonseiendom As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-460
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stabburveien 18 Holding As
Prosent:
59.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 941
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tocircle Industries AS
Prosent:
30.41
Driftsinntekter:
1 144
Resultat:
8 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hauketo Invest As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Normac Investment Group As
Prosent:
19.68
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Eikparken Holding As
Prosent:
5.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Private Equity Ii AS
Prosent:
1.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Private Equity I AS
Prosent:
1.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hudd As
Prosent:
1.58
Driftsinntekter:
1 087
Resultat:
-9 425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Saga Wood Holding As
Prosent:
1.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
High Yield Property As
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 628
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nc Special Situations 2 AS
Prosent:
0.63
Driftsinntekter:
-4 853
Resultat:
-5 998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pref 2018 As
Prosent:
0.35
Driftsinntekter:
-1 911
Resultat:
-2 054
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pucs 2018 As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
-4 728
Resultat:
-6 577
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pref 2020 As
Prosent:
0.29
Driftsinntekter:
7 103
Resultat:
6 945
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vsp Holding AS
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
36 667
Resultat:
31 806
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Pref 2023 As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
2 479
Resultat:
2 242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo