Ove Håland

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
19 640
-4 019
2025
Valestrandsfossen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
18
Driftsinntekter:
19 640
Resultat:
-4 019
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
19 640
-4 019
2025
Valestrandsfossen
Styremedlem
6 762
1 076
2025
Isdalstø
Styremedlem
0
-6
2025
Isdalstø
Styremedlem
0
-929
2025
Valestrandsfossen
Styremedlem
0
-24
2025
Valestrandsfossen
Styremedlem
0
-2 606
2025
Valestrandsfossen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
18
Driftsinntekter:
19 640
Resultat:
-4 019
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
6 762
Resultat:
1 076
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-2 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-18
2025
Valestrandsfossen
0.00 %
88 187
-1 136 286
2025
Ålesund
45.00 %
0
-929
2025
Valestrandsfossen
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
Eierskap
Bakkekontakt As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 187
Resultat:
-1 136 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Håland As
Prosent:
45.00 %
Resultat:
-929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
64 034
-2 486
2024
Valestrandsfossen
100.00%
Valestrandsfossen
100.00%
0
-24
2025
Valestrandsfossen
96.77%
828
-520
2025
Voss
83.33%
0
-3
2025
Valestrandsfossen
83.33%
154
-4 307
2025
Valestrandsfossen
50.98%
19 640
-4 019
2025
Valestrandsfossen
45.38%
0
-199
2025
Valestrandsfossen
43.88%
0
-2 606
2025
Valestrandsfossen
29.00%
4 023
568
2025
Valestrandsfossen
12.31%
6 848
-32
2025
Lonevåg
4.99%
210
200
2025
Fotlandsvåg
Arkoeiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 034
Resultat:
-2 486
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Valestrandsfossen
Nhjelp As
Prosent:
100.00
Poststed:
Valestrandsfossen
Nyhaug AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Sentrum 46 Treff As
Prosent:
96.77
Driftsinntekter:
828
Resultat:
-520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Nyre Holding As
Prosent:
83.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Nyrefeltet AS
Prosent:
83.33
Driftsinntekter:
154
Resultat:
-4 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Arkoconsult As
Prosent:
50.98
Driftsinntekter:
19 640
Resultat:
-4 019
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Eiendomvest AS
Prosent:
45.38
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Sørfjorden As
Prosent:
43.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Håland Maritim As
Prosent:
29.00
Driftsinntekter:
4 023
Resultat:
568
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Mjøsvågen Landhandleri As
Prosent:
12.31
Driftsinntekter:
6 848
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Herlandsfossen Kraftpark As
Prosent:
4.99
Driftsinntekter:
210
Resultat:
200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fotlandsvåg