Per Herbert Westli

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
6 749
-292
2025
Skien
Daglig leder
29
-5
2025
Østerås
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
6 749
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
29
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
10 598
-1
2025
Hvalstad
Varamedlem
12 713
2 112
2025
Lysaker
Styremedlem
185 692
156
2025
Oslo
Styreleder
6 749
-292
2025
Skien
Styreleder
186 024
-4 097
2025
Skien
Styreleder
29
-5
2025
Østerås
Styremedlem
0
518
2025
Jar
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 598
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hvalstad
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
12 713
Resultat:
2 112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
128
Driftsinntekter:
185 692
Resultat:
156
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 749
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
41
Driftsinntekter:
186 024
Resultat:
-4 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
29
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
29
-5
2025
Østerås
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
33.33 %
0
518
2025
Jar
0.00 %
34 594
13 895
2025
Haugesund
Eierskap
Hydrosurf AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
29
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pvc Holding AS
Prosent:
33.33 %
Resultat:
518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
5 933
2025
Oslo
100.00%
581 952
-623 637
2025
Notodden
100.00%
0
-82
2025
Dalen
100.00%
83 669
1 682
2025
Oslo
100.00%
595 591
-20 392
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
172
2025
Oslo
51.00%
70 935
5 381
2025
Skien
50.00%
37 257
4 384
2025
Skien
33.33%
10 598
-1
2025
Hvalstad
33.33%
15
-14
2025
Skien
23.00%
6 749
-292
2025
Skien
23.00%
186 024
-4 097
2025
Skien
5.00%
2 802
2 723
2025
Haugesund
0.60%
373
-38 743
2025
Oslo
0.25%
217
-84
2025
Buvika
0.20%
426 793
-144 284
2025
Trondheim
0.07%
2 339
-1 471
2025
Dalen
0.03%
5 219 000
3 989 000
2025
Sandefjord
0.03%
64 090
-12 754
2025
Oslo
0.02%
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00%
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
Nel Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Hydrogen Electrolyser As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
581 952
Resultat:
-623 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Saga Rare Earths As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Techstep Finance As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
83 669
Resultat:
1 682
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Techstep Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
595 591
Resultat:
-20 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xplora Hjelpeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xplora Mobile Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Colliflow As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
70 935
Resultat:
5 381
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Norwegian Fastener House As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
37 257
Resultat:
4 384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Aratos AS
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
10 598
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hvalstad
Hjellen Terrasse As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
15
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
G Coward Grubbe Terasse AS
Prosent:
23.00
Driftsinntekter:
6 749
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
G. Coward AS
Prosent:
23.00
Driftsinntekter:
186 024
Resultat:
-4 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Bygg Og Industrigross Norge AS
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
2 802
Resultat:
2 723
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.60
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arctic Silver Innovation AS
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
217
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Buvika
Xplora Technologies As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
426 793
Resultat:
-144 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Saga Rare Earths Holding As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
2 339
Resultat:
-1 471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Jotun AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
5 219 000
Resultat:
3 989 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Techstep Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Orkla ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo