Jan Strypet

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Alvdal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Alvdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Alvdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Alvdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
0.69 %
11 245
749
2025
Alvdal
Eierskap
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Handlaft & Tredesign As
Prosent:
0.69 %
Driftsinntekter:
11 245
Resultat:
749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bojan Dahlstrøen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jan Strypet's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Henning Strypet's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jan Strypet's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bojan's rolle:
Styremedlem
Jan's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Henning's rolle:
Styreleder
Jan's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
255
-17
2025
Os I Østerdalen
7.00%
24 099
1 429
2025
Os I Østerdalen
6.91%
1 766
1 103
2025
Os I Østerdalen
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
2.08%
1 275
-80
2025
Engerdal
1.73%
208 129
81 303
2025
Tolga
1.18%
2 770
202
2025
Røros
0.34%
1 455
116
2025
Røros
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Driftsinntekter:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Driftsinntekter:
24 099
Resultat:
1 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Driftsinntekter:
1 766
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Destinasjon Femund Engerdal AS
Prosent:
2.08
Driftsinntekter:
1 275
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Engerdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Driftsinntekter:
208 129
Resultat:
81 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolga
As Fæmund
Prosent:
1.18
Driftsinntekter:
2 770
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Golfpark As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros