John Ernst Einarsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1941 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1941 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-54
2025
Straume
Styremedlem
1 063
-79
2025
Straume
Styremedlem
Kolltveit
Varamedlem
5 833
-2 612
2025
Straume
Styreleder
0
0
2025
Kolltveit
Styreleder
1 992
1 520
2025
Straume
Styreleder
1 900
-245
2025
Straume
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 063
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Kolltveit
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
5 833
Resultat:
-2 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolltveit
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 992
Resultat:
1 520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 900
Resultat:
-245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
2.88 %
1 063
-79
2025
Straume
100.00 %
0
0
2025
Kolltveit
100.00 %
1 992
1 520
2025
Straume
Eierskap
Radio Sotra AS
Prosent:
2.88 %
Driftsinntekter:
1 063
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Stemmebakken Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolltveit
Straume Bygg AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 992
Resultat:
1 520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-19
2025
Straume
100.00%
5 769
345
2025
Straume
100.00%
52 900
7 301
2025
Straume
100.00%
11 340
-1 167
2025
Straume
100.00%
0
-53
2025
Straume
100.00%
11 210
445
2025
Straume
100.00%
12 668
4 763
2025
Straume
100.00%
465
-1 097
2025
Straume
100.00%
5 833
-2 612
2025
Straume
100.00%
0
0
2025
Straume
100.00%
1 900
-245
2025
Straume
100.00%
14 345
-6 502
2025
Straume
100.00%
2 627
-6 408
2025
Straume
75.00%
3 526
133
2025
Straume
64.00%
0
-54
2025
Straume
33.33%
0
-14
2025
Bergen
21.67%
12
307
2025
Straume
16.92%
1 063
-79
2025
Straume
6.40%
9 236
7 491
2025
Straume
Branndalsfjellet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Eiendomsdrift Vest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 769
Resultat:
345
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Portalen Boligutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
52 900
Resultat:
7 301
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Portalen Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 340
Resultat:
-1 167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Regionens Hus As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sartor Nærvarme As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 210
Resultat:
445
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sartor Parken AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 668
Resultat:
4 763
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sartor Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
465
Resultat:
-1 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sartorvegen 14 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 833
Resultat:
-2 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straume Bygg Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straume Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 900
Resultat:
-245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straume Hotell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 345
Resultat:
-6 502
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straumehagen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 627
Resultat:
-6 408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sotra Kino As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
3 526
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Lynghei Invest As
Prosent:
64.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Straumehagen Eiendomsutvikling As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Altus Eiendom AS
Prosent:
21.67
Driftsinntekter:
12
Resultat:
307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Radio Sotra AS
Prosent:
16.92
Driftsinntekter:
1 063
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Sartor Holding As
Prosent:
6.40
Driftsinntekter:
9 236
Resultat:
7 491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume