Jørgen Bøhle

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
200
199
2025
Skien
Daglig leder
15 771
623
2025
Skien
Daglig leder
4 813
396
2025
Skien
Daglig leder
23 682
-304
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
200
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
15 771
Resultat:
623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 813
Resultat:
396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
23 682
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
200
199
2025
Skien
Styreleder
135
13
2025
Skien
Styremedlem
829
495
2025
Skien
Styreleder
9 849
4 036
2025
Skien
Styreleder
15 771
623
2025
Skien
Styremedlem
4 813
396
2025
Skien
Styremedlem
23 682
-304
2025
Skien
Styreleder
1 604
291
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
200
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
135
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
829
Resultat:
495
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
9 849
Resultat:
4 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
15 771
Resultat:
623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 813
Resultat:
396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
23 682
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 604
Resultat:
291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.14 %
587
-174
2025
Porsgrunn
100.00 %
200
199
2025
Skien
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
50.00 %
1 604
291
2025
Skien
Eierskap
Festina Lente Eiendom As
Prosent:
0.14 %
Driftsinntekter:
587
Resultat:
-174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Fjellknatten Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
200
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Vårs Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 604
Resultat:
291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
135
13
2025
Skien
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
15 771
623
2025
Skien
40.00%
23 682
-304
2025
Skien
33.33%
4 813
396
2025
Skien
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Johan Johnsen Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Skien Containerservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 771
Resultat:
623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Transportsentralen Telemark As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
23 682
Resultat:
-304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Telemark Massemottak As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
4 813
Resultat:
396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker