Carl Erik Winther Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1951 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1951 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Treungen
Daglig leder
5 357
610
2025
Treungen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Treungen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
5 357
Resultat:
610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
12
-31
2025
Treungen
Styreleder
Treungen
Styreleder
Treungen
Styremedlem
445
30
2025
Treungen
Styreleder
566
113
2025
Nissedal
Styreleder
5 357
610
2025
Treungen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
12
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Treungen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Treungen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
445
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
566
Resultat:
113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nissedal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
5 357
Resultat:
610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
66.89 %
12
-31
2025
Treungen
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
0
-7 127
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
33.33 %
5 357
610
2025
Treungen
Eierskap
Carl Erik Winther Larsen As
Prosent:
66.89 %
Driftsinntekter:
12
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Petronor E&P Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-7 127
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Wp Eiendomsutvikling As
Prosent:
33.33 %
Driftsinntekter:
5 357
Resultat:
610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
50.00%
566
113
2025
Nissedal
25.00%
445
30
2025
Treungen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Svivkollen Hyttefelt As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
566
Resultat:
113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nissedal
Nissedal Næringsbygg As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
445
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Treungen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker