Pål Østby

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

19 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

19 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-19
2025
Eidsvoll
Daglig leder
27 077
-560
2025
Dal
Daglig leder
11 121
-217
2025
Dal
Daglig leder
18 310
1 967
2025
Dal
Daglig leder
0
1 068
2025
Dal
Daglig leder
85
-531
2025
Dal
Daglig leder
1 968
-459
2025
Dal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
27 077
Resultat:
-560
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
11 121
Resultat:
-217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
18 310
Resultat:
1 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
85
Resultat:
-531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 968
Resultat:
-459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
4 988
3
2025
Maura
Styremedlem
10 582
-2 103
2025
Eidsvoll
Styreleder
0
-19
2025
Eidsvoll
Styreleder
Eidsvoll
Styreleder
27 077
-560
2025
Dal
Styreleder
11 121
-217
2025
Dal
Styreleder
18 310
1 967
2025
Dal
Styreleder
0
1 068
2025
Dal
Styreleder
85
-531
2025
Dal
Styreleder
1 968
-459
2025
Dal
Styreleder
Dal
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
4 988
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maura
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 582
Resultat:
-2 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Eidsvoll
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
27 077
Resultat:
-560
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11 121
Resultat:
-217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
18 310
Resultat:
1 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
85
Resultat:
-531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 968
Resultat:
-459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Dal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-19
2025
Eidsvoll
Eierskap
Hagalykkja Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
8
-306
2025
Melhus
100.00%
27 077
-560
2025
Dal
100.00%
11 121
-217
2025
Dal
100.00%
18 310
1 967
2025
Dal
100.00%
85
-531
2025
Dal
100.00%
1 968
-459
2025
Dal
50.00%
0
1 068
2025
Dal
2.66%
320
-981
2025
Melhus
0.59%
0
-263
2025
Meldal
Go2life Liquids As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Idehus Romerike AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27 077
Resultat:
-560
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Idehus Romerike Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 121
Resultat:
-217
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Idehus Romerike Feltutbygging As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 310
Resultat:
1 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Tjm Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
85
Resultat:
-531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Vognvegen 28 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 968
Resultat:
-459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Idehus Romerike Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dal
Norwaters Holding As
Prosent:
2.66
Driftsinntekter:
320
Resultat:
-981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Iborg As
Prosent:
0.59
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal