Stian Magnussen

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-2
2025
Lunner
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunner
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-2
2025
Lunner
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
Eierskap
Nemag Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunner
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
292 401
11 145
2025
Maura
59.97%
52 504
335
2025
Maura
1.00%
0
0
2025
Oslo
Aas & Nordal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
292 401
Resultat:
11 145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maura
Maskinentreprenør Stian A. Olsen As
Prosent:
59.97
Driftsinntekter:
52 504
Resultat:
335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maura
Aneh As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo