Sverre Henrik Søraa

Ikon av en person
Mann ( f. 2001 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 2001 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
17 418
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
17 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
30.00 %
0
17 418
2025
Måløy
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Eili Invest AS
Prosent:
30.00 %
Resultat:
17 418
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Eirik Søraa's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sverre Henrik Søraa's roller
Styremedlem
0
17 418
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Janne Manseth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sverre Henrik Søraa's roller
Varamedlem
0
17 418
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Line Søraa's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sverre Henrik Søraa's roller
Styremedlem
0
17 418
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Sverre Søraa's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sverre Henrik Søraa's roller
Styreleder
0
17 418
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eirik's rolle:
Styremedlem
Sverre's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Janne's rolle:
Varamedlem
Sverre's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Line's rolle:
Styremedlem
Sverre's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sverre's rolle:
Styreleder
Sverre's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
12 294
33
2025
Måløy
100.00%
0
-4 456
2025
Måløy
100.00%
0
460
2025
Måløy
100.00%
0
3 411
2025
Måløy
100.00%
170 514
-1 893
2025
Måløy
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
717 169
-1 106
2025
Glesvær
100.00%
0
2
2025
Glesvær
50.00%
727
-4 179
2025
Måløy
50.00%
0
-11
2025
Måløy
45.33%
4 751 615
135 082
2025
Måløy
34.00%
850 444
113 780
2025
Rong
21.63%
0
-10
2025
Måløy
10.00%
24 281
1 212
2025
Måløy
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
2.00%
750
70
2025
Måløy
0.37%
20
-243
2025
Svelgen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Coast Corporate Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 294
Resultat:
33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coast Invest AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coast Retail As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
460
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coast Seafood Usa AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 411
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Maaløy Seafood As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
170 514
Resultat:
-1 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sotra Fiskeindustri AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
717 169
Resultat:
-1 106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glesvær
Sotra Seafood As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glesvær
Ariel Eiendom AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
727
Resultat:
-4 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coastline Property As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coast Seafood AS
Prosent:
45.33
Driftsinntekter:
4 751 615
Resultat:
135 082
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Blom Fiskeoppdrett AS
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
850 444
Resultat:
113 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rong
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
21.63
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Adventure As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker