Ivar Strand

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

26 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

26 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-19 815
2025
Snåsa
Innehaver
Snåsa
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-19 815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Snåsa
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
6 719
-180
2025
Snåsa
Styreleder
452
-34
2025
Snåsa
Styremedlem
403
229
2025
Snåsa
Styremedlem
0
35 071
2025
Mosjøen
Styremedlem
2 700
699
2025
Mosjøen
Styreleder
6 495
2 652
2025
Snåsa
Styreleder
0
-19 815
2025
Snåsa
Styreleder
1 986
2 742
2025
Snåsa
Styremedlem
8 305
1 263
2025
Mosjøen
Styreleder
103 076
26 444
2025
Orkanger
Styremedlem
90
-17 175
2025
Kolvereid
Styreleder
0
36 948
2025
Mosjøen
Styremedlem
0
-460 621
2025
Naustbukta
Styremedlem
7 478
-1 857
2025
Ørnes
Styremedlem
230
-50
2025
Snåsa
Styremedlem
40 008
-9 644
2025
Alta
Styremedlem
696
-63
2025
Snåsa
Styreleder
8 386
-128
2025
Snåsa
Styreleder
346
-137
2025
Snåsa
Styreleder
0
-10
2025
Snåsa
Styreleder
0
-12
2025
Snåsa
Styreleder
Snåsa
Styremedlem
4 312
2 716
2025
Mosjøen
Styremedlem
Snåsa
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 719
Resultat:
-180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
452
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
403
Resultat:
229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
35 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 700
Resultat:
699
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 495
Resultat:
2 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19 815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 986
Resultat:
2 742
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
8 305
Resultat:
1 263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
103 076
Resultat:
26 444
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolvereid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
36 948
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-460 621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Naustbukta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 478
Resultat:
-1 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørnes
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
230
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
21
Driftsinntekter:
40 008
Resultat:
-9 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
696
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
29
Driftsinntekter:
8 386
Resultat:
-128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Snåsa
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 312
Resultat:
2 716
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Snåsa
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 986
2 742
2025
Snåsa
0.02 %
264 457
-1 275
2025
Overhalla
Eierskap
Kleiv Kapital As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 986
Resultat:
2 742
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Namdal Kornsilo Og Mølle As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
264 457
Resultat:
-1 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Overhalla

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
59 124
17 835
2025
Lysaker
100.00%
42 393
-122
2025
Steinkjer
100.00%
6 495
2 652
2025
Snåsa
100.00%
0
-23
2025
Grong
100.00%
0
-27 667
2025
Lysaker
100.00%
0
-10
2025
Snåsa
100.00%
7 096
-50
2025
Mosjøen
90.02%
154 484
-2 198
2025
Rørvik
82.42%
3
174
2025
Ottersøy
67.00%
230
-50
2025
Snåsa
56.70%
0
-19 815
2025
Snåsa
54.00%
2 593
-380
2025
Grong
50.00%
20 014
878
2025
Trondheim
50.00%
6 719
-180
2025
Snåsa
50.00%
403
229
2025
Snåsa
50.00%
47 900
5 991
2025
Sistranda
50.00%
1 015
66
2025
Steinkjer
50.00%
0
-12
2025
Snåsa
42.93%
452
-34
2025
Snåsa
41.48%
0
36 948
2025
Mosjøen
40.00%
696
-63
2025
Snåsa
33.49%
913
-5 503
2024
Oslo
33.20%
7 765
354
2025
Rørvik
29.06%
0
-44
2025
Namsos
28.57%
346
-137
2025
Snåsa
28.33%
Bodø
12.64%
6 867
582
2025
Namsos
11.88%
0
-1 146
2025
Steinkjer
11.58%
1 350
41
2025
Overhalla
10.81%
200
-1 026
2025
Snåsa
7.44%
5 741
459
2025
Trondheim
6.27%
9 538
-1 260
2025
Vanvikan
6.00%
0
-460 621
2025
Naustbukta
5.51%
8 171
165
2025
Oslo
5.00%
9 707
-956
2025
Rørvik
5.00%
2 211
-116
2025
Rørvik
4.75%
3 551
-295
2025
Trondheim
4.74%
153 209
85 455
2025
Stjørdal
4.25%
117
-31
2024
Trondheim
4.19%
21 926
-7 906
2024
Oslo
4.05%
194 094
100 388
2025
Oslo
3.97%
90
-17 175
2025
Kolvereid
3.44%
1 421 567
644 023
2025
Oslo
2.38%
274
23
2025
Ottersøy
1.92%
1 075
52 666
2025
Oslo
1.70%
40 008
-9 644
2025
Alta
1.50%
70
-1 888
2025
Steinkjer
1.45%
11 644
4 938
2025
Siggerud
1.25%
201
-47 677
2025
Ski
1.00%
911 622
595 626
2025
Bergen
0.96%
979
-363
2025
Ranheim
0.85%
264 457
-1 275
2025
Overhalla
0.53%
5 000
76 000
2025
Lysaker
0.38%
977 289
63 722
2025
Trondheim
0.27%
436 436
229 779
2025
Grong
0.24%
2 144
-96
2025
Kolvereid
0.19%
33 412
-20 550
2025
Oslo
0.06%
28 549
-7 523
2025
Snåsa
0.01%
59 599
21 020
2025
Oslo
Akastor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
59 124
Resultat:
17 835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Boli Eiendomsmegling AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
42 393
Resultat:
-122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Finsås Kurssenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 495
Resultat:
2 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
In-Vest AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grong
Mercury Holdco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27 667
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Snåsa Industritomt Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Solvang & Aanes As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 096
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Sandnes Transport Og Terminal AS
Prosent:
90.02
Driftsinntekter:
154 484
Resultat:
-2 198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Formofoss Næringspark As
Prosent:
82.42
Driftsinntekter:
3
Resultat:
174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottersøy
Samstadgården As
Prosent:
67.00
Driftsinntekter:
230
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Investiaq As
Prosent:
56.70
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19 815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Forsikring Helgeland As
Prosent:
54.00
Driftsinntekter:
2 593
Resultat:
-380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grong
Aktiv Eiendomsmegling Trondheim As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
20 014
Resultat:
878
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
As Brede Servicestasjon
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 719
Resultat:
-180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Brede Servicebygg AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
403
Resultat:
229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Eidsvaag Kran Og Transportservice As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
47 900
Resultat:
5 991
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
H Fledsberg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 015
Resultat:
66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Snåsa Realinvest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Bankbygget Snåsa As
Prosent:
42.93
Driftsinntekter:
452
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Nutriaq As
Prosent:
41.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
36 948
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Snåsa Drift Og Eiendom As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
696
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Proffteiner As
Prosent:
33.49
Driftsinntekter:
913
Resultat:
-5 503
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Talera Nord As
Prosent:
33.20
Driftsinntekter:
7 765
Resultat:
354
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Namdal Investor AS
Prosent:
29.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Snåsa Hotell Invest As
Prosent:
28.57
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Gns Cargo As
Prosent:
28.33
Poststed:
Bodø
Inam As
Prosent:
12.64
Driftsinntekter:
6 867
Resultat:
582
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Tidligfasefondet Ii As
Prosent:
11.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Skogmo Industripark AS
Prosent:
11.58
Driftsinntekter:
1 350
Resultat:
41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Overhalla
Vingrip Energy As
Prosent:
10.81
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Nicoustic As
Prosent:
7.44
Driftsinntekter:
5 741
Resultat:
459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Uncrew Robotics As
Prosent:
6.27
Driftsinntekter:
9 538
Resultat:
-1 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanvikan
Rodo Landbasert As
Prosent:
6.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-460 621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Naustbukta
Slidedrain As
Prosent:
5.51
Driftsinntekter:
8 171
Resultat:
165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
9 707
Resultat:
-956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
2 211
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Lybe Scientific As
Prosent:
4.75
Driftsinntekter:
3 551
Resultat:
-295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Hegra Sparebank
Prosent:
4.74
Driftsinntekter:
153 209
Resultat:
85 455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Qrrnt As
Prosent:
4.25
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Carbon Concepts As
Prosent:
4.19
Driftsinntekter:
21 926
Resultat:
-7 906
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Eika Boligkreditt As
Prosent:
4.05
Driftsinntekter:
194 094
Resultat:
100 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Moen Industrier As
Prosent:
3.97
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolvereid
Eika Gruppen As
Prosent:
3.44
Driftsinntekter:
1 421 567
Resultat:
644 023
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kråmyra As
Prosent:
2.38
Driftsinntekter:
274
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottersøy
Eika Vbb As
Prosent:
1.92
Driftsinntekter:
1 075
Resultat:
52 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Seaqloud As
Prosent:
1.70
Driftsinntekter:
40 008
Resultat:
-9 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tidligfasefondet As
Prosent:
1.50
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-1 888
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Vepak As
Prosent:
1.45
Driftsinntekter:
11 644
Resultat:
4 938
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siggerud
Retyre As
Prosent:
1.25
Driftsinntekter:
201
Resultat:
-47 677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Brage Finans AS
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
911 622
Resultat:
595 626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Dreamknit As
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
979
Resultat:
-363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Namdal Kornsilo Og Mølle As
Prosent:
0.85
Driftsinntekter:
264 457
Resultat:
-1 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Overhalla
Akastor Asa
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
5 000
Resultat:
76 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Kredittbanken Asa
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
977 289
Resultat:
63 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Grong Sparebank
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
436 436
Resultat:
229 779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Grong
For As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
2 144
Resultat:
-96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolvereid
Cageeye As
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
33 412
Resultat:
-20 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Snåsavann As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
28 549
Resultat:
-7 523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Spama AS
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
59 599
Resultat:
21 020
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo