Ole Petter Madsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
27 071
3 934
2025
Stavanger
Styreleder
0
-652
2025
Tananger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
27 071
Resultat:
3 934
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
30.00 %
27 071
3 934
2025
Stavanger
100.00 %
0
-652
2025
Tananger
Eierskap
Pm Norway AS
Prosent:
30.00 %
Driftsinntekter:
27 071
Resultat:
3 934
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pmi Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
556
-215
2025
Lysaker
100.00%
22 404
5 445
2025
Tvedestrand
100.00%
21 775
9 902
2025
Akland
100.00%
4 117
-2 313
2025
Lysaker
73.30%
29 324
-38 280
2025
Lysaker
49.98%
1 828
182
2025
Tvedestrand
37.41%
2 989
266
2025
Gjeving
2.13%
4 980
-48 627
2025
Lysaker
0.76%
48 178
3 751
2025
Brevik
0.27%
20 244
3 857
2025
Tvedestrand
Aitos Gasification Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
556
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Otechos Legacy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 404
Resultat:
5 445
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tvedestrand
Pipeotech As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 775
Resultat:
9 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Akland
Varme Energy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 117
Resultat:
-2 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Carbon Circle Holding As
Prosent:
73.30
Driftsinntekter:
29 324
Resultat:
-38 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aragea As
Prosent:
49.98
Driftsinntekter:
1 828
Resultat:
182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tvedestrand
Moland Biovarme AS
Prosent:
37.41
Driftsinntekter:
2 989
Resultat:
266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjeving
Green Transition Holding As
Prosent:
2.13
Driftsinntekter:
4 980
Resultat:
-48 627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Trosvik Group As
Prosent:
0.76
Driftsinntekter:
48 178
Resultat:
3 751
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brevik
Otechos As
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
20 244
Resultat:
3 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tvedestrand