Odd Inge Resell

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
0
-26
2025
Orkanger
Styremedlem
390
-394
2025
Orkanger
Varamedlem
79 307
920
2025
Orkanger
Styremedlem
341
-297
2025
Orkanger
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
390
Resultat:
-394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
133
Driftsinntekter:
79 307
Resultat:
920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
341
Resultat:
-297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.59 %
79 307
920
2025
Orkanger
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Vigor Industrier As
Prosent:
0.59 %
Driftsinntekter:
79 307
Resultat:
920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger

Forbindelser

Mann
4 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
4 forbindelser
+
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
0
-26
2025
Orkanger
100.00%
390
-394
2025
Orkanger
100.00%
341
-297
2025
Orkanger
11.56%
17 934
727
2025
Fannrem
2.67%
32 165
1 032
2025
Orkanger
1.06%
79 307
920
2025
Orkanger
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vigor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Vigor Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
390
Resultat:
-394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Vigor Verksted As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
341
Resultat:
-297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
11.56
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Hms Tjenesten Orkladal AS
Prosent:
2.67
Driftsinntekter:
32 165
Resultat:
1 032
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Vigor Industrier As
Prosent:
1.06
Driftsinntekter:
79 307
Resultat:
920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker