Bjørn Anders Stenskjær

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
126 162
18 422
2025
Sagstua
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
65
Driftsinntekter:
126 162
Resultat:
18 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
97 386
8 205
2025
Oslo
Styreleder
0
670
2025
Bruvoll
Styremedlem
126 162
18 422
2025
Sagstua
Styremedlem
31 308
3 656
2025
Sagstua
Styremedlem
20 383
-55
2025
Bodø
Styreleder
43
-149
2025
Bruvoll
Styremedlem
29 877
2 484
2025
Hønefoss
Styremedlem
Bruvoll
Styremedlem
0
1 151
2025
Sagstua
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
41
Driftsinntekter:
97 386
Resultat:
8 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bruvoll
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
65
Driftsinntekter:
126 162
Resultat:
18 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
31 308
Resultat:
3 656
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
20 383
Resultat:
-55
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
43
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bruvoll
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
29 877
Resultat:
2 484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Bruvoll
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
1 151
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
670
2025
Bruvoll
Eierskap
Bas-invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bruvoll

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
91 043
16 907
2025
Furnes
100.00%
126 162
18 422
2025
Sagstua
100.00%
31 308
3 656
2025
Sagstua
100.00%
0
639
2025
Furnes
100.00%
0
-8
2025
Furnes
95.05%
97 386
8 205
2025
Oslo
90.10%
13 968
846
2025
Oslo
90.00%
40 785
-1 612
2025
Moss
86.00%
29 877
2 484
2025
Hønefoss
77.02%
20 383
-55
2025
Bodø
60.01%
42 795
4 334
2025
Orkanger
50.10%
2 768
-1 173
2025
Fagernes
50.00%
145 161
15 585
2025
Vinstra
50.00%
43
-149
2025
Bruvoll
25.00%
0
1 151
2025
Sagstua
7.84%
890
384
2025
Bruvoll
4.93%
20 354
25 984
2025
Furnes
2.50%
1 539
351
2025
Furnes
Arnkværn Miljø Og Renovasjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 043
Resultat:
16 907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Br. Stenskjær As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
126 162
Resultat:
18 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Br. Stenskjær Transport As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
31 308
Resultat:
3 656
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Va 365 Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
639
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Va365 Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Arnkværn Miljø Og Renovasjon Oslo As
Prosent:
95.05
Driftsinntekter:
97 386
Resultat:
8 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wastewater As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
13 968
Resultat:
846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Avavi AS
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
40 785
Resultat:
-1 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Ringerike Miljøservice As
Prosent:
86.00
Driftsinntekter:
29 877
Resultat:
2 484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Høytrykksteknikk As
Prosent:
77.02
Driftsinntekter:
20 383
Resultat:
-55
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Slettås Vann- Og Avløpsteknikk As
Prosent:
60.01
Driftsinntekter:
42 795
Resultat:
4 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Bb Spyleservice As
Prosent:
50.10
Driftsinntekter:
2 768
Resultat:
-1 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
G-Miljø As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
145 161
Resultat:
15 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Odal Utleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
43
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bruvoll
Stenskjær Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 151
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Odal Eiendom AS
Prosent:
7.84
Driftsinntekter:
890
Resultat:
384
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bruvoll
Va 365 Holding As
Prosent:
4.93
Driftsinntekter:
20 354
Resultat:
25 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Vanemveien 19 As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
1 539
Resultat:
351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes