Ole Jørgen Legård

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
213
7
2025
Mosterhamn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
213
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Mosterhamn
Varamedlem
7
358
2025
Røldal
Styremedlem
213
7
2025
Mosterhamn
Styreleder
1 091
16
2025
Mosterhamn
Varamedlem
0
3
2025
Røldal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Mosterhamn
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
7
Resultat:
358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
213
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 091
Resultat:
16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
26.45 %
7
358
2025
Røldal
50.00 %
213
7
2025
Mosterhamn
25.13 %
0
3
2025
Røldal
Eierskap
Håradalen Invest As
Prosent:
26.45 %
Driftsinntekter:
7
Resultat:
358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
J2 Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
213
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Legård As
Prosent:
25.13 %
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
14 029
3 311
2025
Røldal
27.12%
336
161
2025
Røldal
24.65%
0
3
2025
Røldal
17.92%
11 301
5 443
2025
Sauda
6.91%
346
-70
2025
Røldal
4.02%
10 576
-71
2025
Norheimsund
2.57%
2 315
-101
2025
Odda
0.60%
21 998
-1 236
2025
Bergen
Røldal Skisenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 029
Resultat:
3 311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Bakkely As
Prosent:
27.12
Driftsinntekter:
336
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Legård As
Prosent:
24.65
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Håra Kraft As
Prosent:
17.92
Driftsinntekter:
11 301
Resultat:
5 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sauda
Håradalen Utvikling As
Prosent:
6.91
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røldal
Visit Hardangerfjord As
Prosent:
4.02
Driftsinntekter:
10 576
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Norheimsund
Seljestad Og Røldal Løypeselskap As
Prosent:
2.57
Driftsinntekter:
2 315
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Odda
Fjord Norge AS
Prosent:
0.60
Driftsinntekter:
21 998
Resultat:
-1 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen