Tor Olav Våg

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Haugesund
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Haugesund
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
256 348
36 250
2025
Tananger
0.00 %
95 213
-181 557
2025
Porsgrunn
0.01 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
92 000
135 000
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
Eierskap
Dwellop As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Hydrogenpro Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 213
Resultat:
-181 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norske Skog Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Softox Solutions As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Einar Høie Vormedal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tor Olav Våg's roller
Styreleder
Styremedlem
-
Øyvind Kalstø Johansen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tor Olav Våg's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Einar's rolle:
Styreleder
Tor's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Øyvind's rolle:
Styremedlem
Tor's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
65 435
14 563
2025
Tananger
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
5.31%
256 348
36 250
2025
Tananger
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Robust Rental As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 435
Resultat:
14 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Dwellop As
Prosent:
5.31
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker