Gunn Talgø

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1971 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1971 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
222
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.02 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.01 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.04 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.04 %
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
0.07 %
15 248
14 050
2025
Oslo
0.01 %
4 321
-54 211
2024
Høvik
0.12 %
373
-5 390
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
349
-58 325
2024
Oslo
100.00 %
0
222
2025
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.02 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eqva Asa
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hav Group Asa
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hunter Group Asa
Prosent:
0.07 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hynion As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
4 321
Resultat:
-54 211
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høvik
Interoil Exploration And Production Asa
Prosent:
0.12 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-5 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Risør Shipping Holding As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Talgø-Hjellegjerde As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
27 596
695
2025
Terråk
100.00%
65 215
974
2025
Todalen
100.00%
94 413
5 033
2025
Todalen
100.00%
0
-26
2025
Oslo
100.00%
Høvik
100.00%
Høvik
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
34 001
-5 187
2025
Bergen
100.00%
9 635
-677
2024
Bergen
100.00%
0
-11 989
2024
Oslo
100.00%
0
-15
2025
Oslo
100.00%
192
-289
2025
Todalen
100.00%
12 856
842
2025
Todalen
100.00%
40 203
-942
2025
Todalen
100.00%
2 280
180
2025
Todalen
100.00%
591 825
53 097
2025
Todalen
100.00%
66 644
3 543
2025
Todalen
97.14%
3 161
-97
2025
Todalen
94.27%
32 507
-1 167
2025
Øydegard
90.92%
19 330
-148
2025
Bindalseidet
85.00%
56 687
822
2024
Bergen
50.41%
34 740
-204
2025
Averøy
50.27%
30 863
-5 555
2025
Eide
50.00%
0
-87
2025
Kleive
50.00%
21 928
-961
2025
Surnadal
44.03%
180
-3 083
2025
Kolvereid
33.33%
90
-144
2025
Terråk
27.78%
1 692
-476
2025
Surnadal
5.00%
41 527
9 298
2025
Todalen
4.17%
1 597
497
2025
Surnadal
2.09%
349
-58 325
2024
Oslo
As Bindalsbygg
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27 596
Resultat:
695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Terråk
Byggmarked Bytås As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 215
Resultat:
974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Byggmarked Surnadal AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
94 413
Resultat:
5 033
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Dltx Cloud As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hynion Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Høvik
Hynion Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Høvik
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Risør Bulk Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 001
Resultat:
-5 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Risør Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 635
Resultat:
-677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Risør Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 989
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Risør Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sjøsiden Terråk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
192
Resultat:
-289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Surnadal Hagesenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 856
Resultat:
842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Bygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
40 203
Resultat:
-942
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Logistikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 280
Resultat:
180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Møretre As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
591 825
Resultat:
53 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Tredal Byggmarked AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
66 644
Resultat:
3 543
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Todalshytta As
Prosent:
97.14
Driftsinntekter:
3 161
Resultat:
-97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Tradbo As
Prosent:
94.27
Driftsinntekter:
32 507
Resultat:
-1 167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øydegard
Talgø Agrobygg As
Prosent:
90.92
Driftsinntekter:
19 330
Resultat:
-148
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bindalseidet
Risør Bulk I As
Prosent:
85.00
Driftsinntekter:
56 687
Resultat:
822
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Einar Mork Snekkerverksted AS
Prosent:
50.41
Driftsinntekter:
34 740
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Averøy
Melby Snekkerverksted AS
Prosent:
50.27
Driftsinntekter:
30 863
Resultat:
-5 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eide
Langsetfeltet As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kleive
Se-Ta Project As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
21 928
Resultat:
-961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Talgø & Nærøysund Boligutvikling As
Prosent:
44.03
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-3 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolvereid
Langstranda Panorama As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Terråk
Strengen As
Prosent:
27.78
Driftsinntekter:
1 692
Resultat:
-476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Talgø Invest As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
41 527
Resultat:
9 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Surnadal Hamneterminal As
Prosent:
4.17
Driftsinntekter:
1 597
Resultat:
497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Risør Shipping Holding As
Prosent:
2.09
Driftsinntekter:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo