Andreas Hatlen Magnus

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 737
294
2025
Nesttun
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 737
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 616
883
2025
Nesttun
Styreleder
1 200
-57
2025
Oslo
Styremedlem
0
2 160
2025
Hosle
Styremedlem
7 340
3 620
2025
Nesttun
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 616
Resultat:
883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
2 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hosle
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
7 340
Resultat:
3 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 370
-8 578
2025
Oslo
0.00 %
0
11 000
2025
Oslo
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
100.00 %
1 200
-57
2025
Oslo
32.78 %
0
2 160
2025
Hosle
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
Eierskap
Codelab Capital As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 370
Resultat:
-8 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Goodtech ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
11 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Magnus Consult As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Magnus Invest AS
Prosent:
32.78 %
Resultat:
2 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hosle
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
324 057
Resultat:
-92 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 737
294
2025
Nesttun
100.00%
1 616
883
2025
Nesttun
100.00%
7 340
3 620
2025
Nesttun
100.00%
4
-1 052
2025
Oslo
97.56%
14 166
-4 012
2025
Sem
50.06%
14 279
242
2025
Oslo
41.10%
23 213
5 565
2025
Nesttun
6.72%
11 566
-26 641
2025
Oslo
5.39%
0
-75
2025
Bekkestua
5.00%
2 691
-2 022
2025
Oslo
4.87%
11 485
-22 166
2025
Brumunddal
4.61%
0
-6
2025
Oslo
4.60%
8 200
670
2025
Oslo
4.58%
28 992
-20 200
2025
Oslo
4.41%
2 043
-120
2024
Tromsø
4.12%
6 482
-15 591
2025
Oslo
4.03%
137 605
-34 988
2025
Oslo
3.86%
1 717
-4 300
2025
Oslo
3.21%
50
-18 113
2024
Oslo
3.02%
31 866
-8 541
2025
Oslo
2.36%
134 336
134 417
2025
Trondheim
2.23%
27 680
-6 166
2025
Oslo
2.18%
0
-306
2025
Trondheim
1.51%
0
-17 136
2025
Oslo
1.47%
0
-7 380
2025
Oslo
1.15%
0
-7 613
2025
Oslo
1.12%
0
-2 802
2025
Oslo
1.08%
0
-7 827
2025
Oslo
0.67%
14
-10 530
2025
Oslo
0.64%
2 147
-3 476
2025
Oslo
0.53%
22 140
6 582
2025
Oslo
0.53%
272
-13 016
2025
Oslo
0.48%
0
-5 857
2025
Oslo
0.43%
12 389
-4 049
2025
Oslo
0.38%
1 851
-12 714
2025
Oslo
0.24%
5 629
-1 704
2025
Vollen
0.22%
8 702
32 404
2025
Oslo
Fanaveien 13 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 737
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Fanaveien 15 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 616
Resultat:
883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Nygårdsgaten 4 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 340
Resultat:
3 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Uniscale As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4
Resultat:
-1 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kuba Norge As
Prosent:
97.56
Driftsinntekter:
14 166
Resultat:
-4 012
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sem
Cloudya As
Prosent:
50.06
Driftsinntekter:
14 279
Resultat:
242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Magnus & Co AS
Prosent:
41.10
Driftsinntekter:
23 213
Resultat:
5 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Spoor As
Prosent:
6.72
Driftsinntekter:
11 566
Resultat:
-26 641
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Holding As
Prosent:
5.39
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Avs Management As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
2 691
Resultat:
-2 022
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vilmer As
Prosent:
4.87
Driftsinntekter:
11 485
Resultat:
-22 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Munkene As
Prosent:
4.61
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zendera As
Prosent:
4.60
Driftsinntekter:
8 200
Resultat:
670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Videocation.No As
Prosent:
4.58
Driftsinntekter:
28 992
Resultat:
-20 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Keenious As
Prosent:
4.41
Driftsinntekter:
2 043
Resultat:
-120
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tromsø
Plaato Technologies As
Prosent:
4.12
Driftsinntekter:
6 482
Resultat:
-15 591
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spond As
Prosent:
4.03
Driftsinntekter:
137 605
Resultat:
-34 988
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Simli As
Prosent:
3.86
Driftsinntekter:
1 717
Resultat:
-4 300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zerolytics As
Prosent:
3.21
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-18 113
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Xeneta As
Prosent:
3.02
Driftsinntekter:
31 866
Resultat:
-8 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Viking Growth 10 As
Prosent:
2.36
Driftsinntekter:
134 336
Resultat:
134 417
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Adnuntius As
Prosent:
2.23
Driftsinntekter:
27 680
Resultat:
-6 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Futurum Ventures Spv I As
Prosent:
2.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Core Equity Fund I As
Prosent:
1.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17 136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skyfall Ventures Fund Ii As
Prosent:
1.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Scale Leap Capital I As
Prosent:
1.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 613
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alliance Venture Spring As
Prosent:
1.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sondo Fund 1 As
Prosent:
1.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 827
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Startuplab Founders Fund Iv As
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
14
Resultat:
-10 530
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Carbon Dynamics As
Prosent:
0.64
Driftsinntekter:
2 147
Resultat:
-3 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Laft Software As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
22 140
Resultat:
6 582
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Startuplab Founders Fund Iii As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Startuplab Founders Fund V As
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mesh Community As
Prosent:
0.43
Driftsinntekter:
12 389
Resultat:
-4 049
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Låvli As
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
1 851
Resultat:
-12 714
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lørn As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
5 629
Resultat:
-1 704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vollen
Firda As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
8 702
Resultat:
32 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo