Knut Arild Løvdal Stauri

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

23 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

23 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 268
-90
2025
Stryn
Daglig leder
5 834
9
2025
Stryn
Innehaver
Stryn
Daglig leder
Stryn
Daglig leder
1 126
1 896
2025
Stryn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 268
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
5 834
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Stryn
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Stryn
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 126
Resultat:
1 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-66
2025
Stryn
Styreleder
374
-119
2025
Stryn
Styreleder
144 705
2 003
2025
Stryn
Styreleder
0
8
2025
Stryn
Styreleder
1 268
-90
2025
Stryn
Styreleder
0
15 009
2025
Stryn
Styreleder
64 713
56
2025
Førde
Styreleder
5 834
9
2025
Stryn
Styreleder
149 664
5 287
2025
Hareid
Styreleder
0
-4
2025
Stryn
Styremedlem
0
-43
2025
Molde
Styremedlem
307
-1
2025
Stryn
Styremedlem
185
-447
2025
Ørsta
Styremedlem
3 130
627
2025
Orkanger
Styreleder
Stryn
Styreleder
72
12
2025
Stryn
Styreleder
11
-48
2025
Stryn
Styreleder
1 126
1 896
2025
Stryn
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
374
Resultat:
-119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
49
Driftsinntekter:
144 705
Resultat:
2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 268
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Resultat:
15 009
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
29
Driftsinntekter:
64 713
Resultat:
56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
5 834
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
46
Driftsinntekter:
149 664
Resultat:
5 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hareid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
307
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
185
Resultat:
-447
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 130
Resultat:
627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 126
Resultat:
1 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
38.13 %
1 965
194
2025
Stryn
100.00 %
1 126
1 896
2025
Stryn
Eierskap
Lysvoll AS
Prosent:
38.13 %
Driftsinntekter:
1 965
Resultat:
194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Vollane As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 126
Resultat:
1 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
100.00%
777 416
8 830
2025
Ålesund
100.00%
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Lysaker
100.00%
808 878
86 974
2025
Kongsberg
100.00%
2 075
930
2025
Lysaker
100.00%
229 337
5 655
2025
Laksevåg
100.00%
231 982
32 174
2025
Søreidgrend
100.00%
0
37
2025
Lysaker
100.00%
0
8
2025
Stryn
100.00%
1 268
-90
2025
Stryn
100.00%
5 834
9
2025
Stryn
100.00%
326 492
18 509
2025
Klepp Stasjon
100.00%
307
-1
2025
Stryn
100.00%
1 865 204
183 843
2025
Bryne
91.00%
144 705
2 003
2025
Stryn
83.92%
1 072 943
123 287
2025
Kristiansand S
61.00%
149 664
5 287
2025
Hareid
51.58%
0
15 009
2025
Stryn
51.00%
64 713
56
2025
Førde
49.00%
28 628
4 392
2025
Lysaker
41.39%
0
60 227
2025
Molde
29.70%
0
229 979
2025
Molde
20.38%
1 965
194
2025
Stryn
5.19%
47 357
-211
2025
Harstad
3.90%
4 465
834
2025
Stryn
3.06%
896
-1 360
2025
Nordfjordeid
2.22%
0
59 684
2025
Molde
2.03%
90 206
47 164
2025
Loen
0.96%
21 998
-1 236
2025
Bergen
0.70%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.57%
5 405
108
2025
Stryn
Aav International As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Artec Aqua Vaq As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
777 416
Resultat:
8 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Avendur Nordic As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Avenia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bmo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
808 878
Resultat:
86 974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Endúr Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 075
Resultat:
930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endúr Maritime As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
229 337
Resultat:
5 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Endúr Sjøsterk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
231 982
Resultat:
32 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Habto Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hs Bygg Sunnfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Hs Eigedomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 268
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Hs Kran As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 834
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Igang Totalentreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
326 492
Resultat:
18 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klepp Stasjon
Monellkjellaren As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
307
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Total Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 865 204
Resultat:
183 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Hs Bygg AS
Prosent:
91.00
Driftsinntekter:
144 705
Resultat:
2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Repstad Anlegg AS
Prosent:
83.92
Driftsinntekter:
1 072 943
Resultat:
123 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Hs Rise Bygg As
Prosent:
61.00
Driftsinntekter:
149 664
Resultat:
5 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hareid
Hs Entreprenør As
Prosent:
51.58
Driftsinntekter:
0
Resultat:
15 009
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Hs Kapstad As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
64 713
Resultat:
56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Propoint Survey As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
28 628
Resultat:
4 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bc Spv Ii As
Prosent:
41.39
Driftsinntekter:
0
Resultat:
60 227
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Bc Spv Iv Holding As
Prosent:
29.70
Driftsinntekter:
0
Resultat:
229 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Lysvoll AS
Prosent:
20.38
Driftsinntekter:
1 965
Resultat:
194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Kupa As
Prosent:
5.19
Driftsinntekter:
47 357
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Mogleg As
Prosent:
3.90
Driftsinntekter:
4 465
Resultat:
834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Smart Salmon Group As
Prosent:
3.06
Driftsinntekter:
896
Resultat:
-1 360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Bc Spv Vii As
Prosent:
2.22
Driftsinntekter:
0
Resultat:
59 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Loen Skylift As
Prosent:
2.03
Driftsinntekter:
90 206
Resultat:
47 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Fjord Norge AS
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
21 998
Resultat:
-1 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Endúr Asa
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Visit Nordfjord As
Prosent:
0.57
Driftsinntekter:
5 405
Resultat:
108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn