Tor Inge Roan Ellingsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
3 420
2025
Skien
Daglig leder
997
14
2025
Skien
Innehaver
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
3 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
997
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
3 420
2025
Skien
Styremedlem
997
14
2025
Skien
Styremedlem
299 693
23 032
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
997
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
118
Driftsinntekter:
299 693
Resultat:
23 032
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
3 420
2025
Skien
Eierskap
Hanes As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
3 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
90.33%
997
14
2025
Skien
85.15%
299 693
23 032
2025
Skien
55.00%
5 898
1 541
2025
Skien
Hanes Eiendom As
Prosent:
90.33
Driftsinntekter:
997
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Spot As
Prosent:
85.15
Driftsinntekter:
299 693
Resultat:
23 032
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Spot Engineering As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
5 898
Resultat:
1 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien