Kjetil Nesset

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Brandal
Styremedlem
5 264
895
2025
Brandal
Styreleder
278 220
68 042
2025
Hønefoss
Styreleder
675 298
783
2025
Ørsta
Styreleder
Oslo
Styremedlem
Brandal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Brandal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hareid
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
5 264
Resultat:
895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
34
Driftsinntekter:
278 220
Resultat:
68 042
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
247
Driftsinntekter:
675 298
Resultat:
783
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Brandal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.27 %
0
-118
2025
Oslo
0.27 %
0
-118
2025
Oslo
1.18 %
337
53
2025
Ørsta
Eierskap
Mgmtco Saferoad As
Prosent:
0.27 %
Resultat:
-118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mgmtco Saferoad As
Prosent:
0.27 %
Resultat:
-118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ørstahytta As
Prosent:
1.18 %
Driftsinntekter:
337
Resultat:
53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
278 220
68 042
2025
Hønefoss
100.00%
146 655
22 071
2025
Jaren
100.00%
2 616
-1 114
2025
Oslo
100.00%
714 443
-18 668
2025
Vingrom
100.00%
675 298
783
2025
Ørsta
100.00%
56 852
6 689
2025
Mosjøen
100.00%
0
63
2025
Oslo
100.00%
9 111
2 083
2025
Ørsta
49.41%
337
53
2025
Ørsta
0.96%
131 813
-174 726
2025
Oslo
Saferoad B. Berntsen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
278 220
Resultat:
68 042
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Saferoad Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
146 655
Resultat:
22 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Saferoad Trading AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 616
Resultat:
-1 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Saferoad Traffic As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
714 443
Resultat:
-18 668
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vingrom
Saferoad Vik Ørsta As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
675 298
Resultat:
783
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Total Trafikkhjelp As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
56 852
Resultat:
6 689
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Trafikksikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vik Ørsta Design As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 111
Resultat:
2 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Ørstahytta As
Prosent:
49.41
Driftsinntekter:
337
Resultat:
53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Saferoad Holding As
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
131 813
Resultat:
-174 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo