Dag Magne Lofstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 081
-223
2025
Tønsberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 081
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
5 081
-223
2025
Tønsberg
Styreleder
55
4
2025
Tolvsrød
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 081
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
55
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
55
4
2025
Tolvsrød
Eierskap
Tia Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
55
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Anita Kruse Lofstad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Dag Magne Lofstad's roller
Varamedlem
5 081
-223
2025
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
55
4
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Anita's rolle:
Varamedlem
Dag's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Anita's rolle:
Styremedlem
Dag's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 081
-223
2025
Tønsberg
2.89%
0
-1 113
2025
Tønsberg
1.88%
0
-172 390
2025
Skien
0.66%
5 200
20
2025
Tønsberg
0.45%
100
-478
2025
Tønsberg
0.01%
62
-16 355
2024
Tønsberg
Tia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 081
Resultat:
-223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Spv Waka As
Prosent:
2.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Wakandi Holding As
Prosent:
1.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-172 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Inneklimaeksperten As
Prosent:
0.66
Driftsinntekter:
5 200
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Spring Nova Gruppen As
Prosent:
0.45
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Bsafe Group As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
62
Resultat:
-16 355
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg