Kamilla Kamstrup Samdal

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
15
274
2025
Trondheim
Styremedlem
0
-4 514
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
15
Resultat:
274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-4 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
15
274
2025
Trondheim
Eierskap
Famkamsam As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
15
Resultat:
274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Arne Stadsøy's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kamilla Kamstrup Samdal's roller
Styreleder
0
-4 514
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Arne's rolle:
Styreleder
Kamilla's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-134
2025
Trondheim
100.00%
0
-1 031
2025
Straume
100.00%
0
-16
2025
Trondheim
100.00%
0
-15
2025
Trondheim
100.00%
178
-413
2025
Trondheim
100.00%
62 167
-16 733
2025
Tranby
100.00%
221
-371
2025
Trondheim
100.00%
11 428
-4 254
2025
Oslo
100.00%
49 017
-1 154
2025
Lillestrøm
100.00%
0
-24
2025
Fjell
64.87%
5 928
-873
2025
Trondheim
50.00%
0
-4 514
2025
Trondheim
33.44%
24
-251
2025
Trondheim
33.32%
0
-273
2025
Trondheim
32.50%
0
-18
2025
Trondheim
25.00%
0
-16
2025
Skatval
8.18%
0
-347
2025
Trondheim
1.89%
0
-611
2025
Straume
1.50%
130
-22
2025
Fjell
0.75%
200
-1 165
2025
Mo I Rana
0.68%
78
-488
2025
Narvik
0.30%
1 653
-22 617
2025
Fornebu
0.22%
15 639
-5 416
2025
Tranby
Bygg Ide As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ccm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 031
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Jotunheimen Systems As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Jotunheimen Trondheim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nedre Årnes 6 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
178
Resultat:
-413
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norgescatering AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
62 167
Resultat:
-16 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Nye Høyder As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221
Resultat:
-371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Palett Food As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 428
Resultat:
-4 254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Waldemars As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 017
Resultat:
-1 154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Zero Emission Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjell
Jotunheimen As
Prosent:
64.87
Driftsinntekter:
5 928
Resultat:
-873
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Kamtor As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Springbrett As
Prosent:
33.44
Driftsinntekter:
24
Resultat:
-251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nye Høyder Holding As
Prosent:
33.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Hp Invictius As
Prosent:
32.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Kyavegen Invest As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skatval
Team Midgard As
Prosent:
8.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ccm Holdings As
Prosent:
1.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-611
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Evoltec As
Prosent:
1.50
Driftsinntekter:
130
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjell
Sulacare As
Prosent:
0.75
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Pinova As
Prosent:
0.68
Driftsinntekter:
78
Resultat:
-488
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Flexm Global As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
1 653
Resultat:
-22 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nordic Convenience Group As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
15 639
Resultat:
-5 416
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby