Harald Løvland Manheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 266
-91
2025
Oslo
Styremedlem
7 863
162
2025
Oslo
Styreleder
0
-3
2025
Oslo
Styreleder
0
-2
2025
Oslo
Styreleder
0
0
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 266
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
7 863
Resultat:
162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.74 %
4 266
-91
2025
Oslo
100.00 %
0
0
2025
Oslo
Eierskap
Immerse Optics As
Prosent:
0.74 %
Driftsinntekter:
4 266
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zatacka Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
60.42%
7 863
162
2025
Oslo
31.93%
0
-2
2025
Oslo
26.56%
4 266
-91
2025
Oslo
17.89%
1 785
-278
2024
Oslo
10.25%
0
-3
2025
Oslo
Ludenso As
Prosent:
60.42
Driftsinntekter:
7 863
Resultat:
162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ludenso Founders Holding As
Prosent:
31.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Immerse Optics As
Prosent:
26.56
Driftsinntekter:
4 266
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ntention As
Prosent:
17.89
Driftsinntekter:
1 785
Resultat:
-278
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Ludenso Dreamteam Holding As
Prosent:
10.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo