Eirik Lorås Vestby

Ikon av en person
Mann ( f. 2000 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 2000 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
294
-321
2025
Skjeberg
Styremedlem
339
2 976
2025
Klavestadhaugen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
294
Resultat:
-321
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
339
Resultat:
2 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
8.00 %
339
2 976
2025
Klavestadhaugen
Eierskap
Vestma Holding As
Prosent:
8.00 %
Driftsinntekter:
339
Resultat:
2 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Ingrid Lorås Vestby's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Eirik Lorås Vestby's roller
Styremedlem
339
2 976
2025
Styremedlem
Styremedlem
294
-321
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Magnar Vestby's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Eirik Lorås Vestby's roller
Daglig leder, Styreleder
339
2 976
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
294
-321
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Ingrid's rolle:
Styremedlem
Eirik's rolle:
Styremedlem
Ingrid's rolle:
Styremedlem
Eirik's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Magnar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Eirik's rolle:
Styremedlem
Magnar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Eirik's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
294
-321
2025
Skjeberg
100.00%
791
528
2025
Klavestadhaugen
100.00%
35 711
2 050
2025
Klavestadhaugen
33.43%
9 852
-383
2025
Tistedal
33.33%
6 068
-34
2025
Tistedal
Emi Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
294
Resultat:
-321
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjeberg
Vestma Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
791
Resultat:
528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Vestma Produksjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 711
Resultat:
2 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Viken Industrilakk As
Prosent:
33.43
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tistedal
Vvg Total-Produksjon As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
6 068
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tistedal