Kent Jørgen Aas

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.00 %
373
-5 390
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
Eierskap
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Interoil Exploration And Production Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-5 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

-
Johanne Skjevelnes Storli's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kent Jørgen Aas's roller
Styremedlem
Styremedlem
-
Siv Kristin Nilsen Vestre's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kent Jørgen Aas's roller
Styreleder
Styremedlem
Veronica Cicilie Keskisarja Glasø's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kent Jørgen Aas's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Johanne's rolle:
Styremedlem
Kent's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Siv's rolle:
Styreleder
Kent's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Veronica's rolle:
Styremedlem
Kent's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg