Christine Oshaug Ruud

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1991 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
317
2025
Molde
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
317
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
33.33 %
0
317
2025
Molde
Eierskap
Rvc Invest As
Prosent:
33.33 %
Resultat:
317
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde

Forbindelser

Kjell Peter Aasen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christine Oshaug Ruud's roller
Styremedlem
0
317
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Rune Oshaug Aasen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christine Oshaug Ruud's roller
Styremedlem
0
317
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Unni Oshaug Aasen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christine Oshaug Ruud's roller
Daglig leder, Styreleder
0
317
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Vidar Oshaug Aasen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christine Oshaug Ruud's roller
Styremedlem
0
317
2025
Styremedlem
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjell's rolle:
Styremedlem
Christine's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Rune's rolle:
Styremedlem
Christine's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Unni's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Christine's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Vidar's rolle:
Styremedlem
Christine's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
4 894
2025
Molde
100.00%
0
5 113
2025
Molde
100.00%
140 402
10 015
2025
Molde
100.00%
795
-115
2025
Molde
7.90%
316
4 341
2025
Molde
Coffee As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 894
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Metallstøperiet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Oshaug Metall AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
140 402
Resultat:
10 015
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Øvre 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
795
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Oshaug As
Prosent:
7.90
Driftsinntekter:
316
Resultat:
4 341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde