Tor Erling Sandstedt

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-60
2025
Nesbru
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
80.00 %
0
-60
2025
Nesbru
0.00 %
0
-14 573
2025
Lysaker
Eierskap
22Sand Invest As
Prosent:
80.00 %
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bjørn Larsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tor Erling Sandstedt's roller
Daglig leder, Styremedlem
0
-60
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bjørn's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Tor's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
100.00%
15 363
197
2025
Lysaker
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
0.30%
4 556
4 063
2025
Måløy
0.03%
222
-12 483
2025
Lysaker
0.00%
0
-14 573
2025
Lysaker
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Softox Defense Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 363
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Ofs Norge As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Softox Solutions As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-12 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Softox Wound & Skin Care As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker