Cecilie Lyssand

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1971 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1971 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
2 415
535
2025
Os
Varamedlem
1 894
53
2025
Os
Styremedlem
337
700
2025
Os
Varamedlem
4 993
865
2025
Os
Styremedlem
480
3 246
2025
Os
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
2 415
Resultat:
535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
1 894
Resultat:
53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
337
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
4 993
Resultat:
865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
480
Resultat:
3 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
25.00 %
337
700
2025
Os
25.00 %
480
3 246
2025
Os
Eierskap
Holen 15 As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
337
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Moly AS
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
480
Resultat:
3 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Dag Dalland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Lyssand's roller
Styremedlem
4 993
865
2025
Varamedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Katrine Lyssand's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Lyssand's roller
Styremedlem
480
3 246
2025
Styremedlem
Mann
5 forbindelser
-
Mons Tore Lyssand's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Cecilie Lyssand's roller
Styreleder
4 993
865
2025
Varamedlem
Daglig leder, Styreleder
480
3 246
2025
Styremedlem
Styreleder
1 894
53
2025
Varamedlem
Styreleder
2 415
535
2025
Varamedlem
Styreleder
337
700
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Dag's rolle:
Styremedlem
Cecilie's rolle:
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Katrine's rolle:
Styremedlem
Cecilie's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mons's rolle:
Styreleder
Cecilie's rolle:
Varamedlem
Mons's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Cecilie's rolle:
Styremedlem
Mons's rolle:
Styreleder
Cecilie's rolle:
Varamedlem
Mons's rolle:
Styreleder
Cecilie's rolle:
Varamedlem
Mons's rolle:
Styreleder
Cecilie's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 415
535
2025
Os
100.00%
1 894
53
2025
Os
100.00%
17 422
-4 975
2025
Tysnes
100.00%
2 033
-6 826
2025
Isdalstø
100.00%
0
-651
2025
Isdalstø
100.00%
4 993
865
2025
Os
100.00%
12 049
10 229
2025
Tysnes
68.00%
2 696
-2 441
2025
Isdalstø
65.00%
33 123
-1 922
2025
Bergen
50.00%
1 898
177
2025
Øvre Ervik
22.20%
193
-42
2025
Rådal
18.00%
0
-41 609
2025
Tysnes
10.00%
0
76
2025
Nesttun
1.05%
60 163
20 666
2025
Bergen
Askvik 255 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 415
Resultat:
535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Askvik Båtsenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 894
Resultat:
53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Helldal AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 422
Resultat:
-4 975
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Lutelandet Industrihavn As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 033
Resultat:
-6 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Lutelandet Logistikk & Havnetjenester As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-651
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Lyssand AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 993
Resultat:
865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Rallaren Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 049
Resultat:
10 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Lysekloster Miljøpark As
Prosent:
70.00
Poststed:
Tysnes
Lutelandet As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
2 696
Resultat:
-2 441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Skyskraperen Restaurant As
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
33 123
Resultat:
-1 922
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Sval Arkitektur As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 898
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Ervik
For Bergen AS
Prosent:
22.20
Driftsinntekter:
193
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
As Helldal & Co
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-41 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tina Future As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
76
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Ulriken Taubaneselskap AS
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
60 163
Resultat:
20 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen