Jan Magnus Lindvåg Enger

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
611 602
19 584
2025
Skien
Styreleder
Skien
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
137
Driftsinntekter:
611 602
Resultat:
19 584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.01 %
0
-40 899
2025
Skien
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
Eierskap
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Enrx Group As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg

Forbindelser

+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
611 602
19 584
2025
Skien
100.00%
8 940
-26 078
2025
Skien
100.00%
0
-12 236
2025
Skien
0.07%
0
-40 899
2025
Skien
Enrx As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
611 602
Resultat:
19 584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 940
Resultat:
-26 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Induction Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Group As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien