Ove Simon Sandberg Wernersson

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-13
2025
Stathelle
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
100.00 %
0
-13
2025
Stathelle
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Osw Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
54.62%
1 285
-1 442
2025
Skien
45.20%
19 282
601
2025
Skien
42.22%
3 886
209
2025
Skien
39.00%
1 280
1 016
2025
Skien
14.14%
18 664
-5 853
2025
Skien
13.63%
18 311
-501
2025
Porsgrunn
5.64%
18 947
3 663
2025
Skien
0.04%
47 239
2 633
2024
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Swiftner As
Prosent:
54.62
Driftsinntekter:
1 285
Resultat:
-1 442
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Aplia As
Prosent:
45.20
Driftsinntekter:
19 282
Resultat:
601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kaukus As
Prosent:
42.22
Driftsinntekter:
3 886
Resultat:
209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
B5 Holding As
Prosent:
39.00
Driftsinntekter:
1 280
Resultat:
1 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Fast Travel As
Prosent:
14.14
Driftsinntekter:
18 664
Resultat:
-5 853
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kaia Solutions As
Prosent:
13.63
Driftsinntekter:
18 311
Resultat:
-501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Rubynor As
Prosent:
5.64
Driftsinntekter:
18 947
Resultat:
3 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mdco As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
47 239
Resultat:
2 633
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker