Fridtjof Camillo Eitzen

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
9 732
-9 182
2025
Oslo
Daglig leder
0
-5
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
9 732
Resultat:
-9 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
8 841
7 762
2025
Oslo
Styreleder
9 497
4 346
2025
Oslo
Styremedlem
0
9 362
2025
Oslo
Styreleder
0
-94
2025
Oslo
Varamedlem
Oslo
Styreleder
0
-27
2025
Oslo
Styremedlem
Oslo
Styreleder
6 686
6 487
2025
Oslo
Styreleder
375
-2 063
2025
Barkåker
Styreleder
497
-2 011
2025
Oslo
Styremedlem
2 252
-18 551
2025
Trondheim
Styreleder
15 320
354
2025
Barkåker
Styreleder
Barkåker
Styreleder
Barkåker
Styremedlem
0
-5
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
8 841
Resultat:
7 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
9 497
Resultat:
4 346
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
9 362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 686
Resultat:
6 487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
375
Resultat:
-2 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
497
Resultat:
-2 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
2 252
Resultat:
-18 551
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
15 320
Resultat:
354
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Barkåker
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
100.00 %
6 686
6 487
2025
Oslo
13.74 %
0
474
2025
Høvik
50.00 %
0
0
2024
Våle
Eierskap
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Ollimac As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
6 686
Resultat:
6 487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Snusfondet As
Prosent:
13.74 %
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Zenith Solar As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Våle

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
178 225
2025
Oslo
100.00%
0
-3
2025
Oslo
100.00%
8 841
7 762
2025
Oslo
100.00%
69
5
2025
Oslo
100.00%
0
-5
2025
Oslo
100.00%
132 238
55 043
2025
Oslo
100.00%
26 657
13 531
2025
Bergen
100.00%
0
-25 269
2025
Bergen
100.00%
9 119 713
429 814
2025
Bergen
100.00%
0
-27
2025
Oslo
100.00%
0
-287
2025
Hønefoss
100.00%
0
-2
2025
Oslo
100.00%
0
380
2025
Haugesund
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
85.00%
497
-2 011
2025
Oslo
84.26%
329 159
20 616
2025
Barkåker
80.00%
0
-5
2025
Oslo
65.00%
9 497
4 346
2025
Oslo
60.70%
8 149
1 870
2025
Barkåker
55.00%
375
-2 063
2025
Barkåker
50.00%
0
-94
2025
Oslo
50.00%
10 152
1 890
2025
Oslo
38.54%
15 320
354
2025
Barkåker
34.58%
9 732
-9 182
2025
Oslo
15.00%
Sandnes
10.00%
0
9 362
2025
Oslo
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
4.39%
313 596
165 693
2025
Bergen
3.52%
8 000
776 000
2025
Oslo
3.44%
2 907
-9 159
2025
Oslo
1.15%
0
-22 766
2025
Oslo
1.10%
0
-7 380
2025
Oslo
1.01%
16 131
-5 763
2025
Oslo
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.13%
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.07%
8 274
-20 131
2025
Oslo
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.04%
0
324 253
2025
Fosnavåg
0.01%
391
721
2025
Stavanger
0.01%
0
418 688
2025
Oslo
0.01%
23 098
12 282
2025
Oslo
0.01%
10 771
-213 293
2025
Oslo
0.00%
110
2 617
2025
Oslo
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
0.00%
0
631 000
2025
Lysaker
0.00%
25 179
4 358 747
2025
Lysaker
Altinex As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
178 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bluenord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Camillo Eitzen & Co As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 841
Resultat:
7 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eitzen Bulk One As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
69
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eitzen Electric As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eitzen Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
132 238
Resultat:
55 043
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elmera Energy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 657
Resultat:
13 531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Elmera Industrial Ownership As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Fjordkraft AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 119 713
Resultat:
429 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Nansen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Titanium Equipment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Nti Mh As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Reach Subsea Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Sfax Petroleum Corporation As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wavefoil Technologies As
Prosent:
85.00
Driftsinntekter:
497
Resultat:
-2 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Høglund As
Prosent:
84.26
Driftsinntekter:
329 159
Resultat:
20 616
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Zen Leasing As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
E Capital As
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
9 497
Resultat:
4 346
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Highseas As
Prosent:
60.70
Driftsinntekter:
8 149
Resultat:
1 870
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Seanode As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
375
Resultat:
-2 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Eitzen Capital As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grev Wedels Plass Auksjoner AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
10 152
Resultat:
1 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zen As
Prosent:
38.54
Driftsinntekter:
15 320
Resultat:
354
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Barkåker
Eitzen Avanti As
Prosent:
34.58
Driftsinntekter:
9 732
Resultat:
-9 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Poststed:
Sandnes
Eitzen As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Elmera Group Asa
Prosent:
4.39
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Bluenord Asa
Prosent:
3.52
Driftsinntekter:
8 000
Resultat:
776 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ezone Energy As
Prosent:
3.44
Driftsinntekter:
2 907
Resultat:
-9 159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Panoro Energy ASA
Prosent:
1.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skyfall Ventures Fund Ii As
Prosent:
1.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axonklinikken As
Prosent:
1.01
Driftsinntekter:
16 131
Resultat:
-5 763
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
We Are Learning As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
8 274
Resultat:
-20 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Havila Kystruten As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
3030 Dvd As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
391
Resultat:
721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Höegh Autoliners Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
418 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Maritime & Merchant Bank Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
23 098
Resultat:
12 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Titanium As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
10 771
Resultat:
-213 293
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Noram Drilling As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
110
Resultat:
2 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Wilh. Wilhelmsen Holding ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
25 179
Resultat:
4 358 747
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker